LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: ciało

Skocz do: Artykuły Wydarzenia

Artykuły (13)

aloha

Lomi Lomi Nui - czyli masaż na jesienne rozterki

Inspiracje
poniedziałek, 19 listopada 2018, 21:19
Pogoda jest zmienna, ale czy my też? Jak reagujemy na zmiany atmosfery, nastroju i co ze sobą zrobić w te jesienno-zimowe dni. A gdyby tak, pójść na masaż?
weź oddech, znajdź przyjemność

Brać oddech i odnajdywać przyjemność.

Rozwój, Inspiracje
wtorek, 04 września 2018, 15:49
Pozwalając sobie na pełniejszy oddech otwieramy swoje ciało. Stopniowo, zaczynamy czuć coraz więcej i więcej. Z każdym łagodnym oddechem rozpuszczamy napięcie i sztywność, stwarzamy w sobie przestrzeń na uzdrowienie i uwolnienie tego, co nas oddziela.
Empatia dla siebie. Empatia dla ciała

Empatia dla siebie. Empatia dla ciała

Inspiracje
środa, 28 marca 2018, 22:48
Tyle się słyszy o empatii. Że warto być empatycznym dla innych, dla dzieci, dla świata i w ogóle. Zajmuję się tym tematem tak na serio z dobre 3 lata i wciąż na nowo zadziwia mnie, jak to działa. I gdzie jest klucz, i jak to zrobić?
Dzieci w tęczy

Ujęcie holistyczne

Rozwój
środa, 24 stycznia 2018, 14:37
Ujęcie holistyczne jest dla mnie postrzeganiem człowieka jako kompletnej i wystarczającej Całości: świadomości Ja, Duszy reprezentowanej przez: umysł, emocje i ciało, będących w ścisłej zależności ze sobą i na siebie nawzajem oddziałujących.

Wydarzenia (12)

Ciało, zmysły, radość- 5Rytmów® na Mazurach

Ciało, zmysły, radość- 5Rytmów® na Mazurach

Warsztaty
2018-07-22 - 2018-07-28
Będziemy tańczyć, będziemy pysznie jeść, będziemy pływać w jeziorach i przydomowym stawie, będziemy tarzać się w trawie, będziemy patrzeć w niebo, będziemy wąchać kwiaty i chodzić po lesie, będziemy słuchać świerszczy, będziemy milczeć 24 h, BĘDZIEMY UCZYĆ SIĘ- WCHODZIĆ W TO NA 100%.
Zatańcz siebie

Zatańcz siebie

Warsztaty
2018-06-15
Ciało- Oddech- Ruch- Rytm. Stawiasz stopy, bierzesz oddech, robisz krok, słuchasz ciała, jego szeptów, jego krzyków i podążasz za nim. Kształty, sekwencje, historie, smutki, radości, złości.... zaczynają przemawiać. A Ty "puszczasz" głowę , zanurzasz się w Twoją cielistość, bicie serca i wyrażasz się poprzez ruch- Tańczysz SIEBIE.
Przez DOTYK do serca. Warsztat dla dwojga

Przez DOTYK do serca. Warsztat dla dwojga.

Warsztaty
2018-05-12
Dotyk to niezwykle piękny i prosty klucz do zadowolenia, poczucia bezpieczeństwa i bliskości. Bliskości z poznaniem i poszanowaniem swoich granic i granic drugiej osoby.
Warsztat obudź i usłysz swoje ciało!

Warsztat obudź i usłysz swoje ciało!

Warsztaty
2018-05-16 - 2018-05-20
Gimnastyka Słowiańska oraz warsztaty integracji ciała, duszy i umysłu, na których rozwiniesz umiejętności kontaktu ze swoją wewnętrzną mocą, by poprzez nią wyjść do świata zewnętrznego taką, jaką jesteś z głębią swoich pragnień i żyć w rzeczywistości, która jest zgodna z wzorcami twojej duszy.
Szkolenie: Ciało jako scena (nie)świadomości

Szkolenie: Ciało jako scena (nie)świadomości

Inne
2018-10-06 - 2019-06-30
„Choroba prowadzi nas do tego czego nie przeżywamy, co zdysocjowane, czego nie chcemy przyjąć do wiadomości. Prowadzi nas do naszego cienia. Choroba może być próbą samouzdrowienia, ponieważ może nas chronić przed ostateczną destabilizacją, która wystąpiłaby gdybyśmy się zamknęli na głębiej leżący proces.” (Jager W., 2007)