LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: coaching

Artykuły (3)

Szczęśliwe świnie

Motywowanie

Rozwój
wtorek, 17 lipca 2018, 13:42
Jak zmotywować pracownika? W jaki sposób sprawić, by dzieci miały motywację do nauki? Jak samemu zmusić się do zrobienia tego, co jest do zrobienia? Co ma wspólnego motywacja ze świniami?
Holsityczna Szkoła Trenerów

Holistyczna Szkoła Trenerów

Rozwój
wtorek, 17 lipca 2018, 13:31
Po co Holistyczna Szkoła Trenerów ? Przyjaciel zapytał parę dni temu, co skłoniło mnie do zainicjowania Holistycznej Szkoły Trenerów. Chwilę mi zajęło zrobienie porządku w odpowiedziach, które zaczęły się pojawiać w mojej głowie...
Pogoń za szczęściem

Pogoń za szczęściem

Inspiracje
czwartek, 30 listopada 2017, 18:45
Czy ktoś nie pragnie być szczęśliwy? We współczesnej kulturze zachodnioeuropejskiej szczęście stało się prawdziwym imperatywem.

Wydarzenia (2)

Osoby (135)

Banaszkiewicz Aleksandra

Aleksandra Banaszkiewicz

Coach, Terapeuta, Trener
Dietetyk medyczny, psycholog medyczny, terapeuta, Life Coach i trener rozwoju osobistego. Od 1993 roku pracuje z ludźmi w kierunku polepszania jakości życia.
Kuzak Katarzyna

Katarzyna Kuzak

Coach, Terapeuta
Psycholog, Trener, Coach PCC ICF, ECPC. Prowadzi gabinet terapeutyczny w Nowym Sączu.
Kustosz Małgorzata

Małgorzata Kustosz

Coach, Trener
Certyfikowany trener biznesu, life&team coach, ekspert Insights Discovery™.
Kucharska Iwona

Iwona Kucharska

Coach
Coach, dietetyk. Jej rolą jest pomoc w zmianie określonego zachowania, np. odruchowe sięgania po słodycze. Pomoc w określeniu przeszkód utrudniających proces zmiany i skorygowaniu błędnych informacji żywieniowych, jeżeli jest to potrzebne.
Kubecka Anna

Anna Kubecka

Coach
Coach z akredytacją ICF. Jako coach wykorzystuje zdobytą wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe oraz otwartość, umiejętność aktywnego słuchania i wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka.
Książkiewicz Katarzyna

Katarzyna Książkiewicz

Coach, Trener
Jest trenerem biznesu, trenerem motywacyjnym i coachem. Podczas treningów, wykorzystuje także własne wieloletnie doświadczenie, oparte na realnych przykładach z życia zawodowego.