LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: doradztwo

Skocz do: Osoby

Osoby (14)

Kostecka Renata

Renata Kostecka

Coach, Terapeuta, Trener
Psycholog, trener, coach umiejętności miękkich. Praktyk z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, popularyzator wiedzy z zakresu psychologii.
Kielczyk Izabela

Izabela Kielczyk

Coach, Trener
Psycholog z zamiłowania i z zawodu, psycholog biznesu, coach, trener wyższej kadry menedżerskiej. Łączy wiedzę psychologiczną z doświadczeniem w pracy w biznesie.
Kawecka Ewa

Ewa Kawecka

Coach, Terapeuta
Jest międzynarodowym coachem ICC oraz certyfikowanym doradcą zawodowym z czteroletnim doświadczeniem na stanowisku kierownika działu HR w międzynarodowej korporacji.
Karczewska Kamila

Kamila Karczewska

Coach, Trener
Certyfikowany trener biznesu, certyfikowany coach LCC. Pomogła setkom ludzi w realizacji ich małych, czasem przyziemnych marzeń, a czasem w spełnianiu tych ogromnych i wydawałoby się niemożliwych.
Wolańczyk Eliza

Eliza Wolańczyk

Coach, Terapeuta
Akredytowany coach PCC ICF, dyplomowany doradca zawodowy i personalny, psychoterapeuta. Współpracownik naukowy Uniwersytetu Wrocławskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Wędrychowska Ewa

Ewa Wędrychowska

Coach
Jest certyfikowanym coachem, a także dyplomowanym doradcą zawodowym. Doświadczenia, wynikające z wieloletniej pracy z ludźmi, pozwalają jej dzisiaj profesjonalnie wspierać tych, którzy tego potrzebują - organizacje jak i osoby prywatne.