LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: dzieci

Artykuły (6)

życie w niedosycie

Życie w niedosycie

Inspiracje
czwartek, 25 października 2018, 12:13
Podejmujemy decyzję w momencie doświadczenia. Potem jest już inna chwila. Jesteśmy ludźmi, nie robotami. Ulegamy i nie ulegamy. Poddajemy się, błądzimy. Trwamy. Uczymy się. Ma to w sobie piękno. To właśnie cały urok człowieczeństwa.
W wakacje napisz bajkę ze swoim dzieckiem!

W wakacje napisz bajkę ze swoim dzieckiem!

Inspiracje
wtorek, 17 lipca 2018, 12:42
Opowieść może mieć siłę twórczą lub niszczącą. Całe nasze życie składa się z opowieści. Jedne opowiadają nam inni, inne to my opowiadamy innym, ale najważniejsze są te opowieści, które opowiadamy sobie samym.
Śnieg i ukulele

Śnieg i ukulele

Inspiracje
piątek, 04 maja 2018, 12:39
Gdy wychodziliśmy z Rozalką na rower z półki, gdzie trzymamy kask, czapki i szaliki wypadła zimowa rękawiczka. Dziewczynka od razu ją założyła i spojrzała na mnie błagalnie "tata, proszę, śnieg, okej?". I jak tu córce odmówić?
Matka i dziecko - czarno-białe

Wystarczająco Dobra Matka

Rozwój
środa, 24 stycznia 2018, 16:38
Jako matka 4-ro i pół latka przeszłam przez etap bycia laktoterrorystką, fanatyczką BLW, aż doszliśmy wspólnie do etapu, w którym na kolację serwuję makaron z masłem i solą i cieszę się tym.

Wydarzenia (1)

Zima Leśnych Rodzin

Zima Leśnych Rodzin

Warsztaty
2018-02-20 - 2018-02-25
Zima Leśnych Rodzin Pracownia Edukacji Żywej zaprasza rodziców z dziećmi na spotkania Kręgu Leśnych Rodzin. Tym razem w Sopotni Wielkiej w Beskidzie Żywieckim. Po raz pierwszy ZIMĄ!

Osoby (11)

Krupa Małgorzata

Małgorzata Krupa

Terapeuta
Psycholog pracujący w nurcie terapeutycznym skoncentrowanym na rozwiązaniach. Prowadzi gabinet terapeutyczny w Nowym Sączu.
Konczelska Katarzyna

Katarzyna Konczelska

Terapeuta, Trener
Psycholog, psychoterapeuta. Uważność, empatia, wrażliwość to cechy, które określają ją jako psychologa i towarzyszą jej w pracy zawodowej oraz życiu prywatnym.
Kaźmierczak Angelika

Angelika Kaźmierczak

Terapeuta, Trener
Psycholog, logopeda, trener. Szuka drogi, która jest najodpowiedniejsza dla konkretnej rodziny tak, aby jej członkowie czuli się swobodnie.
Wyląg Jadwiga

Jadwiga Wyląg

Terapeuta
Psycholog dziecięcy, certyfikowany psychoterapeuta. Oferuje pomoc psychologiczną dzieciom i osobom dorosłym.
Wieczorek-Małecka Katarzyna

Katarzyna Wieczorek-Małecka

Coach, Terapeuta
Z wykształcenia i pasji jest psychologiem oraz pedagogiem, specjalizuje się w psychologii dziecięcej i osób dorosłych. Dodatkowo z praktyki jest również coachem.
Tynkiewicz-Hinz Anna

Anna Tynkiewicz-Hinz

Terapeuta
Psycholog, socjoterapeuta, terapeuta pedagogiczny, pedagog resocjalizacyjny i logopeda. Zajmuje się konsultacjami, analizą i leczeniem różnorodnych zaburzeń oraz deficytów występujących u dzieci, młodzieży i dorosłych.