LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: ekologia

Skocz do: Artykuły Wydarzenia

Artykuły (27)

Płynąca z lasami: Ratujmy Planetę z miłości/Ilustracja: Em Niwa

Płynąca z lasami: Ratujmy Planetę z miłości

Inspiracje
czwartek, 13 sierpnia 2020, 07:35
Ratujmy Planetę z miłości do Niej, a nie dlatego, że czujemy zagrożenie na karku. Postawa ratowania Siebie i Jej ze strachu przed końcem tylko własnego życia, nie zmieni wiele.
Płynąca z lasami: WEGE CZAS PRZEJŚCIA/Zdjęcie: FayeFinn

Płynąca z lasami: WEGE CZAS PRZEJŚCIA

Inspiracje
środa, 29 lipca 2020, 08:39
Zdarza się, że wege mięso wzbudza wiele kontrowersji. Jesteś wege, to po co Ci kiełbasa? Albo jak danie wege, to nie powinno się nazywać kotlet lub mleko. Jak już przechodzisz na weganizm, to nie ściemniaj z tymi nazwami, tylko wymyśl inne.
Płynąca z lasami: PIĘKNA APOKALIPSA/Zdjęcie: Pinterest

Płynąca z lasami: PIĘKNA APOKALIPSA

Inspiracje
poniedziałek, 27 lipca 2020, 09:23
Apokalipsa to objawienie: zobaczenie czegoś, co było ukryte. To słowo pochodzi od greckiego słowa Apokálypsis, które oznacza „podniesienie zasłony”, czyli odkrycie czegoś tajemniczego. Oprócz znaczenia katastrofy, kataklizmu, tragedii...

Wydarzenia (1)

Najważniejsza wiadomość w historii ludzkości. Co z nią zrobisz?

Najważniejsza wiadomość w historii ludzkości. Co z nią zrobisz? Wstęp wolny

Inne
2018-03-06
Zapraszamy do udziału w pierwszym sezonie cyklu otwartych spotkań z ekologią, filozofią i psychologią "Spotkania z ekopsychologią - Karmnik Reaktywacja". Spotkania będą dotyczyły najbardziej palących problemów współczesnego świata, które naszym zdaniem wymagają namysłu filozoficznego. Zapraszamy na pierwszy epizod tego sezonu poświęcony dyskusji o emocjach w związku ze stanem Ziemi oraz o tym jak ekopsychologia może pomóc w przekraczaniu rozpaczy Wstęp wolny.