LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: joga

Artykuły (8)

Mistycyzm śnienia

Mistycyzm śnienia

Rozwój
wtorek, 17 lipca 2018, 13:25
"Wiele cudów manifestuje się we śnie: wtedy właśnie serce staje się oknem. Przebudzony, który śni piękne sny, jest znającym Boga. Przyjmij kurz z jego powiek." (Rumi)
Szczęśliwego Dnia Szczęścia, Twojego Szczęścia!

Szczęśliwego Dnia Szczęścia, Twojego Szczęścia!

Inspiracje, Rozwój
środa, 28 marca 2018, 22:16
I jeszcze jedno i to będzie całkiem ważne: szczęście dla mnie to przede wszystkim stan ciągłego zaufania. Że będzie dobrze. Że nie muszę wszystkiego rozumieć. Że daję zgodę by było „po bożemu”, a nie „po mojemu” czyli tak, jakby mój umysł chciał.
Znalazłam to, co daje mi siłę

Znalazłam to, co daje mi siłę. Kobieta i taniec

Inspiracje
wtorek, 17 lipca 2018, 13:09
Ta radość płynie tak od środka, bo znalazłam to, co daje mi siłę, kontaktuje ze swoim ciałem i emocjami. Buduje moją moc, w ciele ale i w umyśle poprzez przesiewanie myśli i odrzucanie tych, które mi nie służą, osłabiają. To jak oddzielanie ziarna od plew.
O genezie medytacji. Inne myśli

O genezie medytacji. Inne myśli

Inspiracje
czwartek, 15 marca 2018, 14:18
Badania ewolucjonistów i neurobiologów dowodzą, że do ukształtowania się mózgu człowieka w jego obecnej postaci doszło w wyniku selekcyjnych wpływów otoczenia, zarówno fizycznego, jak i społecznego.

Wydarzenia (20)

Letni obóz jogi

Letni obóz jogi

Warsztaty
2018-08-05 - 2018-08-11
Jeśli marzy Ci się wypoczynek w totalnej ciszy, w otoczeniu pięknej natury, z jogą i medytacją i pysznym jedzeniem - zapraszamy do Przystanku Komorze.
Kurs Pogłębionej Praktyki w Sopatowcu 2018 I i II

Kurs Pogłębionej Praktyki w Sopatowcu 2018 I i II

Warsztaty
2018-08-12 - 2018-08-25
Pod koniec sierpnia tradycją już wieloletnią zajmujemy się pogłębianiem praktyki jogicznej. Studiujemy Jogasutry, przyglądamy się ciału, oddechowi, zgłębiamy przepastne przestrzenie naszych umysłów. Nie ma bardziej sprzyjających warunków ku temu, jak Sopatowiec, gdzie dba o nas cisza lasu i troskliwa, karmiąca ręka Gosi Kacner.
Przebudzenie letnie

Przebudzenie letnie

Warsztaty
2018-08-04 - 2018-08-10
STOWARZYSZENIE „U ŹRODŁA” oraz OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE www.tuiteraz.eu; www.u-zrodla.pl zapraszają 4-10 sierpnia na warsztat dla kobiet „PRZEBUDZENIE LETNIE ” HOLISTYCZNA PRACA Z CIAŁEM I DUSZĄ, JOGĄ, TERAPIĄ TAŃCEM, RUCHEM, KRĘGIEM KOBIET I RELAKSACJĄ. PROWADZI: HANNA DARMAS
Wyprawa do Ladakhu z trekkingiem i jogą

Wyprawa do Ladakhu z trekkingiem i jogą

Wyprawy
2018-07-12 - 2018-08-02
Urzeczone pięknem himalajskich szlaków i buddyjskiej kultury, w zeszłym roku rozpoczęłyśmy nowy cykl wypraw z Krakowskim Warsztatem Jogi.
Jogowe i kobiece wakacje w Silnej!

Jogowe i kobiece wakacje w Silnej!

Warsztaty
2018-07-15 - 2018-07-22
Jest wiele rodzajów jog (jóg). Szkół, nurtów i nauczycieli. I każda z nas szuka tej jedynej. Ja zapraszam Was bardzo wakacyjnie do praktyki mojej jogi, która też się zmienia. Wraz z upływem czasu i życiu. Twórcze Warsztaty Jogi w Silna Nowa nad Jeziorem Chłop (Dom pod Lipą).

Osoby (6)

Wojciechowska Justyna

Justyna Wojciechowska

Terapeuta
Jest psychoterapeutką i studentką szkolenia dyplomowego w Instytucie Psychologii Procesu, pracuje pod stałą superwizją dyplomowanych nauczycieli IPP.
Rogala Sylwia

Sylwia Rogala-Marciniak

Coach, Trener
Zawodowo ma wiele ról – jest certyfikowanym nauczycielem mindfulness, ericksonowskim coachem, dyrektorem Festiwalu PROGRESSteron w Łodzi, dyrektorem łódzkiego oddziału Izby Coachingu, trenerem.
Przybyłek Olga

Olga Przybyłek

Terapeuta
Jest psychologiem, psychoterapeutą. Oprócz pomocy psychologicznej zajmuje się również psychoterapią i pracą z ciałem.
Mędrala Sonia

Sonia Mędrala

Coach, Trener
Coach myśli i ciała oraz trener rozwoju osobistego. Pracę z rozwojem zaczęła od siebie, teraz dzieli się tym, co sprawdziła na sobie. Prowadzi gabinety w Krakowie i Wieliczce.
Nowak-Szabat Maria

Maria Nowak-Szabat

Coach, Trener
Psycholog, terapeutka ajurwedyjska, holistyczny coach i trenerka, nauczycielka jogi Sivanandy.
Maciej Wielobób

Maciej Wielobób

Trener
Mąż Agnieszki, tata Tymona, nauczyciel medytacji i jogi, autor 6 książek (7 w drodze). Podczas prowadzonych przez siebie warsztatów i seminariów przekazuje głębię tradycyjnych ścieżek mistycznych.