LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: minimalizm

Skocz do: Artykuły

Artykuły (7)

Mniej znaczy więcej

Mniej znaczy więcej

Rozwój
poniedziałek, 20 maja 2019, 01:39
Pierwszy dzień trzy dniowego warsztatu na zakończenie długiego cyklu szkoleniowego zawiera tylko 3 ćwiczenia. Mało. Mało?
Eko Driving

O podróży za grosz z ekologią w tle, czyli eko-driving. (10)

Inspiracje
czwartek, 18 października 2018, 20:13
Wychodzimy z dworca i momentalnie oraz w niespodziewany sposób znajdujemy się na placu katedralnym. A z niego wyrasta monumentalna, zapierająca dech w piersiach budowla. Oniemiałem. Czy to się dzieje naprawdę?
Eko Driving

O podróży za grosz z ekologią w tle, czyli eko-driving. (9)

Inspiracje
czwartek, 18 października 2018, 20:07
Pomyślałem sobie, jak bardzo wymagające jest nasze podróżowanie. To, co wcześniej zaplanowałem, jest nieustannie weryfikowane przez zmieniającą się sytuację. Zmieniamy zatem trasy przejazdu i odwiedzane miejsca. Nie wiemy, gdzie trafimy kolejnego dnia.
Eko Driving

O podróży za grosz z ekologią w tle, czyli eko-driving. (1)

Inspiracje
czwartek, 18 października 2018, 19:06
Nieopodal ma łące znaleźliśmy płaski kawałek w sam raz na nasze karimaty. Przygotowaliśmy więc spanie i ułożyliśmy się w śpiworach do snu. Nad głowami świecił nam jasno księżyc, w dole szumiała rzeka, a wokół pohukiwały sowy. Podróż, Jedno z moich marzeń.
slow slow my son

Trucht. Sposób na życie. O Slow Joggingu.

Inspiracje
środa, 05 września 2018, 12:32
Różnie mówią. Kryzys wieku średniego, potrzeba chwili, zadbanie o ciało, efekt rozwoju i bywania na warsztatach, mocne postanowienie, a może po prostu podążanie za tym co było wtedy potrzebne. Zacząłem pracę nad sobą. Zacząłem powoli. Slow Jogging.