LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: oddychanie

Skocz do: Artykuły Wydarzenia

Artykuły (5)

Potrzebujemy oddechu. Przekonania

Potrzebujemy oddechu. Przekonania

Rozwój
środa, 13 lutego 2019, 12:32
Na fali łagodnego oddechu wchodzimy w to, co w naszym życiu zatrzymane. W te sytuacje, w których doświadczamy trudności. Zanurzamy się w nie i spotykamy się ze swoimi przekonaniami i emocjami.
Czym jest oddychanie?

Czym jest oddychanie?

Rozwój
piątek, 15 grudnia 2017, 14:11
Oddech jest pomostem między oddzielonym umysłem a sferą duchową. W tym sensie oddech też jest ważnym nauczycielem wskazującym na samą istotę życia i na podstawową naturę rzeczywistości.

Wydarzenia (3)

Oddychanie holotropowe

Oddychanie holotropowe

Warsztaty
2018-06-15 - 2018-06-17
Oddychanie holotropowe zostało wynalezione przez Stanislava Grofa – jednego z twórców psychologii transpersonalnej – i jego żonę Christinę. Inspiracją dla tej metody była psychoterapia psychodeliczna prowadzona przez Grofa w czasach, gdy było to jeszcze legalne. Wyniki tej pracy, w trakcie której pacjenci przeżywali niesamowite, również duchowe doświadczenia, były na tyle obiecujące, że po tym, jak z powodów prawnych ta praca nie była już możliwa, Grof długo pracował nad stworzeniem podobnej metody.
Droga powrotna do siebie – suficka medytacja z mantrą

Droga powrotna do siebie – suficka medytacja z mantrą

Warsztaty
2018-05-19
Tym razem spotkamy się w Gdańsku, by zgłębiać ezoteryczną stronę praktyki. Wyjdziemy od sufickiej idei ścieżki uważności oddechu, która tak naprawdę jest „drogą powrotną do samego (samej) siebie”, zanurzymy się w 3 wymiary oddechu (fizjologiczny, psychologiczny i metafizyczny) oraz poznamy 3 rodzaje służby: służbę sobie, innym i temu, co dobre.
Nadmorski Trening Oddechowy z Rani Spets Edgren

Nadmorski Trening Oddechowy z Rani Spets Edgren

Warsztaty
2018-05-19 - 2018-05-26
Człowieku, po całym pracowitym roku*, naprawdę należy Ci się wiosenna reinkarnacja, to znaczy reaktywacja... Rekreacja? Prokreacja? Rekolekcje? Jak to było...? (* rok gąskowy - liczony od Gąsek do Gąsek)