LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: praca z ciałem

Artykuły (7)

Joga a Etyka..

Joga i praca z ciałem. Dyptyk etyczny – część II

Rozwój, Inspiracje
czwartek, 18 października 2018, 10:20
Warto. Zadaj sobie – na wstępie – pytanie: czym jest dla mnie szacunek dla mojego ciała? Pomoże Ci to zauważyć, że „masz ciało” i że „Twoje ciało jest Twoje”. Dopiero potem zacznij przeglądać oferty warsztatowe. Dokładnie, uważnie, z rozwagą.
Joga a Etyka

Joga i praca z ciałem. Dyptyk etyczny – część I

Rozwój
czwartek, 18 października 2018, 09:54
W metodzie jogi B.K.S. Iyengara praktyka jogi jest budowaniem indywidualnej podmiotowości i osobowej godności człowieka, co oznacza także etyczną samodzielność naszych decyzji o nas samych jako inteligentnych ciałach i potencjałach samoświadomych umysłów.
Relacja z Warsztatów Wojownik/Wojowniczka.Wytańcz to!

Relacja Doroty Komasa z Warsztatów Wojownik/Wojowniczka.Wytańcz to!

Recenzje
wtorek, 17 lipca 2018, 12:53
Wspólnie połączyłyśmy siły, tworząc 6 godzinny warsztat łączący ruch, taniec, świadomość, oddech, głos, dźwięk, muzykę na żywo, intuicję i umysł, wizualizację i rysunek. Całość połączona w cyklu 4 spotkań na każdą porę roku.
Taniec naturalny. Czyli właściwie jaki?

Taniec naturalny. Czyli właściwie jaki?

Recenzje, Inspiracje
sobota, 10 lutego 2018, 15:39
Taniec naturalny. Czyli właściwie jaki? Ekspresja ruchowa? To przecież dla dzieci! Spontaniczność to takie zjawisko, które większość z nas dorosłych przypisuje dzieciom, szczególnie tym 2-6 letnim. Im dalej w las, tym jej coraz mniej, prawda?

Galerie (1)

Wydarzenia (12)

Przez ciało do Świadomości - Ruch Spontaniczny i Praca z Ciałem

Przez ciało do Świadomości - Ruch Spontaniczny i Praca z Ciałem

Warsztaty
2018-06-16
Istnieje wiele praktyk poszukiwania drogi do świadomości. My, w naszej praktyce świadomego ruchu regularnie doświadczamy tego, że nasze ciało, tak często traktowane jedynie, jako narzędzie do przenoszenia nas z miejsca na miejsce i wykonywania narzuconych zadań, jest prawdziwym kluczem do naszej świadomości, do naszego czystego ja. Kiedy zaczynamy słuchać, tak naprawdę słuchać naszego ciała, zaczynamy rozumieć, że ma ono w sobie wszystko, wszystkie odpowiedzi, wszystkie doświadczenia, wszystkie wglądy.
Ruch Spontaniczny i Praca z Ciałem: Regularna praktyka

Ruch Spontaniczny i Praca z Ciałem: Regularna praktyka

Warsztaty
2018-04-18 - 2018-12-26
Spotykamy się, aby we wspólnym, spontanicznym ruchu celebrować życie we wszelkich jego przejawach. Powstała w ten sposób intuicyjna mądrość i kreatywność, pomoże Ci na Twojej osobistej ścieżce rozwoju. Dzięki tym warsztatom, co tydzień możesz wyruszyć w taneczną podróż, każde spotkanie jest osobnym warsztatem ze swoim unikatowym tematem przewodnim.
Uzdrawianie lęku

Uzdrawianie lęku

Warsztaty
2018-06-16 - 2018-06-17
W lęku tkwi rzadko doceniana szansa – lęk stwarza swego rodzaju most pozwalający na powrót do szczęśliwego życia, przez nadanie mu sensu i zmianę jego jakości. Badając nasze największe lęki, uwalniamy jednocześnie największą radość” (Dorota Hołówka).
Szałas Mężczyzn - Trening Wojowników!

Szałas Mężczyzn - Trening Wojowników!

Warsztaty
2018-03-11
Warsztaty rozwojowe dla mężczyzn pogłębiające kontakt z sobą samym poprzez ciało i jego świadomość w ruchu. Będziemy pracować w oparciu o metody ruchu naturalnego, elementy systemy – rosyjskiej sztuki walki, oraz naukowe koncepty biomechaniki, a wreszcie metody odszukiwania spokoju tak poprzez oddech, jak i głębsze techniki relaksacyjne.

Osoby (25)

Kostecka Aldona

Aldona Kostecka

Terapeuta, Trener
Z wykształcenia jest socjologiem, psychoterapeutką, trenerką, PR-owcem. Prowadzi własny gabinet we Wrocławiu.
Koperska Natalia

Natalia Koperska

Coach, Terapeuta
Psycholog sportowy i trener rozwoju osobistego. Łączy wiedzę, kompetencje i kwalifikacje z najnowszymi osiągnięciami nauki i zdobyczami techniki.
Kopacz Iwona

Iwona Kopacz

Coach, Terapeuta
Jest terapeutką, certyfikowaną counsellorką Gestalt. Wspiera życie w szacunku i zgodzie ze sobą, pomagając kobietom i mężczyznom w uświadamianiu sobie i połączeniu tego, co myślą, czują i jak budują relacje z innymi.
Klasik Magdalena

Magdalena Klasik

Terapeuta
Jest psychologiem klinicznym, z I stopniem specjalizacji, certyfikowanym psychoterapeutą SNP PTP. Prowadzi własny gabinet terapeutyczny w Katowicach.
Kawecka Ewa

Ewa Kawecka

Coach, Terapeuta
Jest międzynarodowym coachem ICC oraz certyfikowanym doradcą zawodowym z czteroletnim doświadczeniem na stanowisku kierownika działu HR w międzynarodowej korporacji.
Karmińska Ewa

Ewa Karmińska

Terapeuta
Psycholog i psychoterapeuta. W ramach przygotowań do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty oraz podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych uczestniczyła w wielu szkoleniach i warsztatach.