LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: psychologia procesu

Artykuły (1)

O decyzjach

O decyzjach

Rozwój
czwartek, 25 października 2018, 12:26
Ostatnie lata wyglądały jak ciągłe entuzjastyczne zgadzanie się na wszystko, co przychodzi. Bez decyzji… Raz malowanie, potem śpiewanie, wegetarianizm, rzucanie wegetarianizmu, warsztaty wszelakie obiecujące osiągnięcie szczęścia/ oświecenia/jasności [...]

Wydarzenia (5)

warsztat pop

Katowice: Dzień z Psychologią Procesu Arnolda Mindella

Warsztaty
2019-07-06
Dzień z Psychologią Procesu Arnolda Mindella w Katowicach. Zapraszamy na trzy warsztaty w sobotę 6 lipca 2019 r.: 10.00-12.00 Serce w Ruchu. Warsztat pracy z ruchem. 12.15-14.15 Relacje - jak dzięki innym osobom możemy się rozwijać? 15.30-17.30 Racje i relacje, czyli o bardziej świadomym rodzicielstwie.
Otwarty Teatr Procesowy: o poszukiwaniu postaci na scenie

Otwarty Teatr Procesowy: o poszukiwaniu postaci na scenie

Warsztaty
2018-02-25
Podczas całodziennego warsztatu będziemy badać własne mity życiowe oraz "potencjalności" postaci drzemiących w nas samych. Będziemy pracować z ciałem, ruchem, snami, symptomami oraz z odmiennymi stanami świadomości. Ta eksperymentalna formuła poszukiwań zakłada, że każda postać i "potencjalność" pojawiająca się "tu i teraz" może stać się inspiracją do tworzenia "roli", bądź kolejnych alternatyw "roli".

Osoby (3)

Czernecka Magdalena

Magdalena Czernecka

Terapeuta
Psychoterapeuta. Oprócz prowadzenia gabinetu w Katowicach pracuje także w hospicjum, wspierając osoby chore i ich rodziny.
Biały Dorota 1

Dorota Biały

Coach, Terapeuta
Psychoterapeuta i coach. Pracuje metodami psychologii zorientowanej na proces.
Cebulak Barbara 1

Barbara Cebulak

Terapeuta
Psychoterapeutka Psychologii Zorientowanej na Proces. Od 2006 roku współpracuje z Klubem Amazonek. Mieszka i pracuje w Koszalinie.