LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: szczęście

Skocz do: Artykuły Wydarzenia

Artykuły (5)

Szczęśliwego Dnia Szczęścia, Twojego Szczęścia!

Szczęśliwego Dnia Szczęścia, Twojego Szczęścia!

Inspiracje, Rozwój
środa, 28 marca 2018, 22:16
I jeszcze jedno i to będzie całkiem ważne: szczęście dla mnie to przede wszystkim stan ciągłego zaufania. Że będzie dobrze. Że nie muszę wszystkiego rozumieć. Że daję zgodę by było „po bożemu”, a nie „po mojemu” czyli tak, jakby mój umysł chciał.
Dlaczego pasterze somalijscy i orlice w gnieździe są szczęśliwe?

Dlaczego pasterze somalijscy i orlice w gnieździe są szczęśliwe?

Inspiracje
piątek, 23 lutego 2018, 18:15
Szczęście jest stanem, którego doświadcza JA tylko w kontakcie z tym co JEST w rzeczywistości. Ruch dla samego ruchu, pisanie dla pisania, patrzenie dla widzenia, czynność dla samej czynności, czucie dla czucia, chwila dla chwili…
BB widok z Koziej Góry

Nauczyć się cierpieć

Rozwój
wtorek, 17 lipca 2018, 13:38
Pracując z ludźmi w obszarze rozwoju osobistego, stawiamy sobie rozmaite cele. Czy jest coś, co je łączy? Jak te cele zakorzenione są określonej wizji rzeczywistości, w sposobie myślenia o człowieku, o sobie samym? Czego ludzie pragną najbardziej?
Kim jestem

Kim jestem?

Rozwój
wtorek, 17 lipca 2018, 13:34
Jestem człowiekiem, mężczyzną, synem, mężem, nauczycielem... Wielu z nas zapewne podobnie odpowie na to pytanie. Pytanie fundamentalne; kto wie, czy nie największe z największych.
Pogoń za szczęściem

Pogoń za szczęściem

Inspiracje
czwartek, 30 listopada 2017, 18:45
Czy ktoś nie pragnie być szczęśliwy? We współczesnej kulturze zachodnioeuropejskiej szczęście stało się prawdziwym imperatywem.

Wydarzenia (1)