LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: szkolenia

Artykuły (4)

Nieobecni mają głos. Prawda czy fałsz?

Nieobecni mają głos. Prawda czy fałsz?

Rozwój
poniedziałek, 20 maja 2019, 01:51
Właściwie nie ma powodu żeby się przejmować tym, że kogoś nie ma. Miał być, był wcześniej, wniósł co miał wnieść, wyniósł co miał wynieść. Skoro zadanie ma się dobrze to jego (nieobecnego) nieobecność nie przeszkadza.
Mniej znaczy więcej

Mniej znaczy więcej

Rozwój
poniedziałek, 20 maja 2019, 01:39
Pierwszy dzień trzy dniowego warsztatu na zakończenie długiego cyklu szkoleniowego zawiera tylko 3 ćwiczenia. Mało. Mało?
Warsztat czyli co? Odbiór…?

Warsztat czyli co? Odbiór…?

Rozwój
czwartek, 26 lipca 2018, 16:12
Warsztat. Grupa na sali, prowadzący też. Teraz ma przepłynąć to na co jesteśmy umówieni. Ma nastąpić przekaz i odbiór. Kłopot w tym, że nie ma hasła i odzewu.

Wydarzenia (1)

Osoby (21)

Krawczyńska-Zaucha Tatiana

Tatiana Krawczyńska-Zaucha

Coach, Trener
Coach ICF, mentor, trener biznesu. Jest doświadczonym menedżerem z wieloletnim stażem zarządzania w międzynarodowych korporacjach.
Korczak-Urban Andżelika

Andżelika Korczak-Urban

Terapeuta
Jest psychologiem i psychoterapeutą. Kształci swoje umiejętności terapeutyczne w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej oraz w terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu.
Kielczyk Izabela

Izabela Kielczyk

Coach, Trener
Psycholog z zamiłowania i z zawodu, psycholog biznesu, coach, trener wyższej kadry menedżerskiej. Łączy wiedzę psychologiczną z doświadczeniem w pracy w biznesie.
Kawecka Ewa

Ewa Kawecka

Coach, Terapeuta
Jest międzynarodowym coachem ICC oraz certyfikowanym doradcą zawodowym z czteroletnim doświadczeniem na stanowisku kierownika działu HR w międzynarodowej korporacji.
Banaszczak Katarzyna

Katarzyna Banaszczak

Coach
Jest certyfikowanym coachem ICC. Charakteryzuje ją analityczne, systemowe myślenie, sprawność organizacyjna i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Prowadzi sesje coachingowe w obszarach Life coachingu, Coachingu kariery oraz Business coachingu.
Wolańczyk Eliza

Eliza Wolańczyk

Coach, Terapeuta
Akredytowany coach PCC ICF, dyplomowany doradca zawodowy i personalny, psychoterapeuta. Współpracownik naukowy Uniwersytetu Wrocławskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.