LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: szkolenia

Artykuły (2)

Warsztat czyli co? Odbiór…?

Warsztat czyli co? Odbiór…?

Rozwój
czwartek, 26 lipca 2018, 16:12
Warsztat. Grupa na sali, prowadzący też. Teraz ma przepłynąć to na co jesteśmy umówieni. Ma nastąpić przekaz i odbiór. Kłopot w tym, że nie ma hasła i odzewu.

Wydarzenia (1)

Osoby (21)

Krawczyńska-Zaucha Tatiana

Tatiana Krawczyńska-Zaucha

Coach, Trener
Coach ICF, mentor, trener biznesu. Jest doświadczonym menedżerem z wieloletnim stażem zarządzania w międzynarodowych korporacjach.
Korczak-Urban Andżelika

Andżelika Korczak-Urban

Terapeuta
Jest psychologiem i psychoterapeutą. Kształci swoje umiejętności terapeutyczne w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej oraz w terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu.
Kielczyk Izabela

Izabela Kielczyk

Coach, Trener
Psycholog z zamiłowania i z zawodu, psycholog biznesu, coach, trener wyższej kadry menedżerskiej. Łączy wiedzę psychologiczną z doświadczeniem w pracy w biznesie.
Kawecka Ewa

Ewa Kawecka

Coach, Terapeuta
Jest międzynarodowym coachem ICC oraz certyfikowanym doradcą zawodowym z czteroletnim doświadczeniem na stanowisku kierownika działu HR w międzynarodowej korporacji.
Banaszczak Katarzyna

Katarzyna Banaszczak

Coach
Jest certyfikowanym coachem ICC. Charakteryzuje ją analityczne, systemowe myślenie, sprawność organizacyjna i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Prowadzi sesje coachingowe w obszarach Life coachingu, Coachingu kariery oraz Business coachingu.
Wolańczyk Eliza

Eliza Wolańczyk

Coach, Terapeuta
Akredytowany coach PCC ICF, dyplomowany doradca zawodowy i personalny, psychoterapeuta. Współpracownik naukowy Uniwersytetu Wrocławskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.