LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: taniec

Artykuły (6)

Relacja z Warsztatów Wojownik/Wojowniczka.Wytańcz to!

Relacja Doroty Komasa z Warsztatów Wojownik/Wojowniczka.Wytańcz to!

Recenzje
wtorek, 17 lipca 2018, 12:53
Wspólnie połączyłyśmy siły, tworząc 6 godzinny warsztat łączący ruch, taniec, świadomość, oddech, głos, dźwięk, muzykę na żywo, intuicję i umysł, wizualizację i rysunek. Całość połączona w cyklu 4 spotkań na każdą porę roku.
Znalazłam to, co daje mi siłę

Znalazłam to, co daje mi siłę. Kobieta i taniec

Inspiracje
wtorek, 17 lipca 2018, 13:09
Ta radość płynie tak od środka, bo znalazłam to, co daje mi siłę, kontaktuje ze swoim ciałem i emocjami. Buduje moją moc, w ciele ale i w umyśle poprzez przesiewanie myśli i odrzucanie tych, które mi nie służą, osłabiają. To jak oddzielanie ziarna od plew.
Pozwól swej Duszy się zbliżyć

Pozwól swojej Duszy się zbliżyć. Kobieta i taniec

Inspiracje
piątek, 16 marca 2018, 21:19
Podzielę się z Tobą pewną historią, własnym doświadczeniem, być może znajdziesz w nim coś dla siebie. Może wydać Ci się prawdziwe lub fikcyjne. Spokojnie można by je uznać za fikcję literacką, ja jednak doświadczyłam jej całą sobą.
Ukochać rzeczy małe. Kobieta i taniec

Ukochać rzeczy małe. Kobieta i taniec

Inspiracje
wtorek, 17 lipca 2018, 13:08
Nieustannie uczę się, co to znaczy „otwierać się na możliwości jakie pojawiają się z zewnątrz” oraz „budowanie wewnętrznej mocy”.
Taniec naturalny. Czyli właściwie jaki?

Taniec naturalny. Czyli właściwie jaki?

Recenzje, Inspiracje
sobota, 10 lutego 2018, 15:39
Taniec naturalny. Czyli właściwie jaki? Ekspresja ruchowa? To przecież dla dzieci! Spontaniczność to takie zjawisko, które większość z nas dorosłych przypisuje dzieciom, szczególnie tym 2-6 letnim. Im dalej w las, tym jej coraz mniej, prawda?

Wydarzenia (18)

Magnetyczna Kobieta. W tańcu z energią kobiecą i męską

Magnetyczna Kobieta. W tańcu z energią kobiecą i męską

Warsztaty
2018-09-07 - 2018-09-09
Warsztat weekendowy dla kobiet. NA MAZURACH „Męskość kieruje, kobiecość zaprasza.” David Deida Magnetyczna Kobieta przyciąga innych swoim światłem, które emanuje z jej wnętrza. Inspiruje swoją promienną kobiecością, otwartością i radością a także żywą obecnością i kreatywnością w tworzeniu. W swobodzie tańczy ze swoją kobiecą i męską energią spełniając się w relacji ze sobą i z innymi.
The Natural Man. Intensywne odosobnienie dla mężczyzn

The Natural Man. Intensywne odosobnienie dla mężczyzn

Warsztaty
2018-11-20 - 2018-11-25
STOWARZYSZENIE „U ŹRODŁA” oraz OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE www.u-zrodla.pl www.tuiteraz.eu zapraszają 20-25 listopada 2018 na warsztat THE NATURAL MAN. INTENSYWNY RETREAT DLA MĘŻCZYZN. PROWADZĄ: PUSHAN GOVIND I ADHIRAJ.
Praktyka 5Rytmów® pod Wawelem

Praktyka 5Rytmów® pod Wawelem

Inne
2018-06-06
Odnajdując ugruntowanie i swoje centrum w Flowingu, wyrażając emocje w Staccato, "puszczając" to co już nam nie służy w Chaosie, kreując nowe w Lyrical, otwierając oddech na współodczuwanie w Stillness i łącząc te PIĘĆ RYTMÓW w jeden płynny ruch- tańczymy FALĘ.
Wojownik | Wojowniczka -  wytańcz to!

Wojownik | Wojowniczka - wytańcz to!

Warsztaty
2018-04-21
21 kwietnia zapraszamy na warsztaty z Dorotą Komasa pt. Wojownik | Wojowniczka - wytańcz to! Oficjalnie mamy już wiosnę, dzień jest dłuższy, jaśniejszy, cieplejszy, coś już pełza, brzęczy i fruwa, oddychamy z ulgą po półrocznej zimie... Czy wszystko w nas się budzi? Może oczy chłoną kolory, ale serce jeszcze skulone w umartwieniu? Biodra zdrętwiałe, kręgosłup, wątroba i płuca wypominają z żalem ciężkie zimowe chwile? Cokolwiek się dzieje, nie wchodźmy w zmiany drastycznie.
Letni obóz jogi

Letni obóz jogi

Warsztaty
2018-08-05 - 2018-08-11
Jeśli marzy Ci się wypoczynek w totalnej ciszy, w otoczeniu pięknej natury, z jogą i medytacją i pysznym jedzeniem - zapraszamy do Przystanku Komorze.
Przebudzenie letnie

Przebudzenie letnie

Warsztaty
2018-08-04 - 2018-08-10
STOWARZYSZENIE „U ŹRODŁA” oraz OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE www.tuiteraz.eu; www.u-zrodla.pl zapraszają 4-10 sierpnia na warsztat dla kobiet „PRZEBUDZENIE LETNIE ” HOLISTYCZNA PRACA Z CIAŁEM I DUSZĄ, JOGĄ, TERAPIĄ TAŃCEM, RUCHEM, KRĘGIEM KOBIET I RELAKSACJĄ. PROWADZI: HANNA DARMAS

Osoby (2)

Kostecka Aldona

Aldona Kostecka

Terapeuta, Trener
Z wykształcenia jest socjologiem, psychoterapeutką, trenerką, PR-owcem. Prowadzi własny gabinet we Wrocławiu.
Dorota Komasa

Dorota Komasa

Trener
pedagożka, Instruktorka Improwizacji Tańca, Symboliki Ciała oraz Eksperymentalnego Teatru Tańca wg.metody Detlefa Kapperta.