LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: umiejętności psychospołeczne

Skocz do: Artykuły Osoby

Artykuły (7)

Dlaczego docenianie jest trudne?

Dlaczego docenianie jest trudne?

Rozwój
czwartek, 26 lipca 2018, 18:39
Dużo łatwiej jest zorganizować „cykl narzekania” – ba! Nawet w ogóle nie trzeba się starać, on zawiązuje się sam. Segmentuje się samoistnie i zwiera szeregi przez osmozę. W cykl wdzięczności trzeba włożyć wysiłek, energię o przeciwległym wektorze.
Puke Management - Zarządzanie rzygiem

Puke Management - Zarządzanie rzygiem

Rozwój
wtorek, 17 lipca 2018, 13:00
Słuchajcie, jesteście pierwsi, którzy się o tym dowiedzą! Właśnie wymyśliłam rewolucyjną, jeszcze nie opatentowaną metodę, o chwytliwej nazwie „Puke Management - Zarządzanie rzygiem”.
Kiedy trener popełnia błąd?

Kiedy trener popełnia błąd?

Rozwój
środa, 24 stycznia 2018, 20:18
Myśląc o procesie grupowym w wymiarze holistycznym widzimy, że zachowania poszczególnych uczestników grupy są nie tylko związane z ich wewnętrznymi dyspozycjami, ale przede wszystkim odzwierciedlają ducha samej grupy.
Szczęśliwe świnie

Motywowanie

Rozwój
wtorek, 17 lipca 2018, 13:42
Jak zmotywować pracownika? W jaki sposób sprawić, by dzieci miały motywację do nauki? Jak samemu zmusić się do zrobienia tego, co jest do zrobienia? Co ma wspólnego motywacja ze świniami?
Bieguny

Czyj to proces - bieguny stylów pracy trenerskiej

Rozwój
wtorek, 17 lipca 2018, 13:35
Mam wrażenie, że wśród osób pracujących z grupami istnieją z grubsza dwa podejścia do pracy (ale i efektywności, doboru narzędzi, stylu). Dwa podejścia związane z procesem grupowym.
Trener pracuje sobą

Trener pracuje sobą

Rozwój
czwartek, 30 listopada 2017, 18:42
Niezależnie od posiadanej orientacji teoretycznej, stosowanych technik, czy wyuczonych procedur każdy trener zawsze pracuje sobą.

Osoby (3)

Ryszard Kulik

Ryszard Kulik

Trener
doktor psychologii, trener rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (rekomendacja II st.) Od 26 lat zaangażowany w prowadzenie grup w ramach edukacji psychologicznej i ekologicznej.
Elżbieta Zawodniak

Elżbieta Zawodniak

Trener
Coach, trener, licencjonowany superwizor umiejętności psychospołecznych oraz treningu interpersonalnego. Współprowadzi Holistyczną Szkołę Trenerów.
Agnieszka Brongiel

Agnieszka Brongiel

Trener
Trenerka umiejętności psychospołecznych i coach. Marketerka, praktyk biznesu i strateg. Współprowadzi Holistyczną Szkołę Trenerów.