LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: zdrowie psychiczne

Skocz do: Wydarzenia Osoby

Wydarzenia (13)

LOWEN for MEN w Krakowie

LOWEN for MEN w Krakowie

Warsztaty
2018-07-14 - 2018-07-15
Jako chłopcy często słyszymy o tym że mamy być „grzeczni” i „mili”. Okazywanie siły spotyka się z karą i zawstydzaniem. Nie wolno być „egoistą”, trzeba „ustępować”. Pozbawieni męskiego wzorca nie wiemy jak stawiać granice, sięgać po swoje, robić coś z pasją, która płynie z intensywności przeżywania uczuć…
Warsztat z Gail Feinstein

Warsztat z Gail Feinstein

Warsztaty
2018-05-04 - 2018-05-06
Ciało w Terapii Gestalt. Praca z procesem fizycznym w psychoterapii. Uzależnienia i odzyskiwanie wolności.Autorski warsztat Gail Feinstein//„The Body in Gestalt Therapy: Working with Physical Process in Psychotherapy. Addiction and Recovery”
Jak nie blokować tego, co ważne - Warsztat Nowych Możliwości

Jak nie blokować tego, co ważne - Warsztat Nowych Możliwości

Warsztaty
2018-06-14 - 2018-06-17
Ten warsztat jest dla osób, które już zrobiły pierwsze kroki w poznawaniu siebie (np poprzez medytację, pracę z emocjami w ciele, techniki wglądowe). Jest to okazja do odkrycia blokad w przeżywaniu i wyrażaniu emocji oraz tego, co nas ogranicza w pokazaniu siebie i autentycznym byciu blisko z innymi.
Terapia oparta na uważności w leczeniu depresji

Terapia oparta na uważności w leczeniu depresji

Inne
2018-12-15
Terapia oparta na uważności w leczeniu depresji. MBCT Terapia Poznawcza Oparta na Uważności (Mindfulness-Based Cognitive Therapy) Terminy szkolenia: 15.12.2018 Cena: 390zł.
II Ogólnopolski Zjazd Kół Nauk Psychologicznych

II Ogólnopolski Zjazd Kół Nauk Psychologicznych

Inne
2018-05-10 - 2018-05-11
Mamy przyjemność zaprosić was na II Ogólnopolski Zjazd Kół Nauk Psychologicznych, organizowany pod hasłem „Witamy na Śląsku”. Organizatorem konferencji jest koło naukowe KATOflow oraz SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Wydział Zamiejscowy w Katowicach.

Osoby (5)

Kossowska Anna

Anna Kossowska

Terapeuta
Psycholog i psychoterapeuta. Jest psychoterapeutką, ponieważ chce wspierać innych ludzi w dążeniu do czerpania radości z życia.
Korus-Deka Sonia

Sonia Korus-Deka

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta. Jako psycholog pracuje od 10 lat, ciągle zdobywając nowe doświadczenia zawodowe. Posiada niezbędne uprawnienia do pracy jako psycholog oraz do prowadzenia psychoterapii.
Korcz-Wasińska Berenika

Berenika Korcz-Wasińska

Terapeuta
Jest psychologiem i psychoterapeutą. Posiada Certyfikat Psychoterapeuty wydawany przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii. Prowadzi gabinet terapeutyczny w Poznaniu, gdzie pracuje z osobami dorosłymi i oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną.
lewandowska Anna

Anna Lewandowska

Terapeuta
Psychoterapeuta. Uczestniczy także w szkoleniu do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego. Prowadzi własne gabinety w Złotowie i Pile.
Ciężkowska Anna 1

Anna Ciężkowska

Terapeuta
Certyfikowany psychoterapeuta w podejściu psychodynamicznym. Gabinet prywatny w Białymstoku prowadzi od 2008 roku.