LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: twórczość

Skocz do: Artykuły Wydarzenia

Artykuły (5)

Udomowiony kot

Multitasking za kółkiem i pod wodą, czyli o pisaniu

Inspiracje
wtorek, 17 lipca 2018, 13:10
Sam proces powstawania tekstu też jest na zasadach multitaskingu. Słowa rzadko przychodzą, gdy leżę bezczynnie w łóżku. Często dzieje się to podczas czegoś, gdy umysł tak na prawdę jest skupiony na jakiejś innej czynności, powtarzalnej. Zajęty.
Psychofreski 7 fot. Bartek Dworski

Współczesne freski - Psychofreski

Rozwój, Recenzje
wtorek, 17 lipca 2018, 13:20
Słowo fresco w języku włoskim oznacza "świeży". Jest to jedna z najtrudniejszych form artystycznych, gdzie artysta malując na mokrym tynku nie może wprowadzać żadnych poprawek. Idziemy zatem za tym, co się pojawia, w akceptacji i radości.
Psychofreski, fot. Marta Głowacka

Psychofreski - kawałek historii

Rozwój
środa, 17 stycznia 2018, 17:04
Odkąd pamiętam szukałam sposobu na połączenie muzyki, sztuk wizualnych, teatru i ruchu. Nigdy nie umiałam się zdecydować na jedno, uczyłam się wszystkiego po trochu, nie wiedząc do końca dlaczego i po co.

Wydarzenia (5)

Fotoprzemiany Kobiece: warsztat i sesja zdjęciowa

Fotoprzemiany Kobiece: warsztat i sesja zdjęciowa

Warsztaty
2018-04-14
Istnieją zdjęcia, na które nie możesz patrzeć, gdyż jesteś na nich w wersji jakiej nie lubisz. Są też takie fotografie, na których wyglądasz zjawiskowo. Patrząc na nie czujesz się inna, lepsza, ciekawsza...Obie te wersje portretów mówią wiele o tym, czego jeszcze o sobie nie wiesz...
Improwizacja głosem i ruchem - warsztat śpiewu intuicyjnego

Improwizacja głosem i ruchem - warsztat śpiewu intuicyjnego

Warsztaty
2018-03-20
Spotkanie w kręgu szczególnie dla tych którzy tęsknią za nieskrępowanym, wolnym śpiewem, pełnym radości, uczuć i ekspresji. Dla tych co tęsknią za byciem razem, w kontakcie, w przyjemności bycia, bez oceny i określania na kategorie, kolory czy poprawne/ niepoprawne. Dla tych co lubią działać z przymrużeniem oka, z podniosłym poczuciem ważności chwili albo ze swobodnym tworzeniem czegokolwiek i jakkolwiek.
Warsztaty Vedic ART

Warsztaty Vedic ART

Warsztaty
2018-02-24 - 2018-02-25
Vedic Art - malowanie intuicyjne to metoda budzenia kreatywności i pasji życia, sposób na twórczy rozwój i poszerzanie świadomości. Vedic Art daje nie tylko możliwość bezpośredniego tworzenia własnych obrazów lecz także, zrozumienia istoty życia i jego głębszego sensu, oraz odkrywania prawdziwej tożsamości.