LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: Kobieta

Artykuły (5)

On i Ona Dobrze Ustawieni: KOCHANA KOBIETO

On i Ona Dobrze Ustawieni: KOCHANA KOBIETO

Rozwój
piątek, 31 lipca 2020, 07:40
Za to co widzę, że było dla mnie darem i prezentem, po stokroć dziękuję. Tej pierwszej za życie i utrzymanie przy życiu. Tym kolejnym na piękne włosy, które mogłem z umiłowaniem owijać wokół palców, i zapach który rozbudzał moje zmysły i wyobraźnie.
Seks i ból. Fragment książki „Uniesienie spódnicy” (część 3)

Seks i ból. Fragment książki „Uniesienie spódnicy” (część 3)

Recenzje
piątek, 17 lipca 2020, 07:52
„W bólu rodzić będziesz” – kto nie słyszał tych słów? Nie trzeba być katoliczką, żeby je znać. Gdy jedna z moich rozmówczyń nie czuła porodowego bólu, przeraziła się, że coś się dzieje nie tak i zaczęła się zastanawiać, jak ona ma urodzić...
On i Ona Dobrze Ustawieni: KOBIETY BEZ OJCÓW...

On i Ona Dobrze Ustawieni: KOBIETY BEZ OJCÓW...

Rozwój
piątek, 10 lipca 2020, 14:12
Pozostają dziewczynkami, które przez resztę życia szukają potwierdzenia swojej wartości w oczach innych osób. Lecz nawet jeżeli 100 osób powie im, że są ok, to nic to nie zmienia, bo ten pierwszy tego nie powiedział.
medytacja kawy

Dyptyk 2. Medytacja Kawy

Inspiracje
poniedziałek, 10 września 2018, 22:25
Kubek uśmiecha się aromatem. Łyk kawy przenosi w świat myśli bez towarzystwa świata. W kawie topi się codzienność, rozpuszcza czas w trybie na wczoraj i samołajanie za zaległości jutra. Przeszłość i przyszłość stapiają się białą śmietanką. Taka magia.

Wydarzenia (2)

Magnetyczna Kobieta. W tańcu z energią kobiecą i męską

Magnetyczna Kobieta. W tańcu z energią kobiecą i męską

Warsztaty
2018-09-07 - 2018-09-09
Warsztat weekendowy dla kobiet. NA MAZURACH „Męskość kieruje, kobiecość zaprasza.” David Deida Magnetyczna Kobieta przyciąga innych swoim światłem, które emanuje z jej wnętrza. Inspiruje swoją promienną kobiecością, otwartością i radością a także żywą obecnością i kreatywnością w tworzeniu. W swobodzie tańczy ze swoją kobiecą i męską energią spełniając się w relacji ze sobą i z innymi.
Kobieta i Mężczyzna - głębia relacji

Kobieta i Mężczyzna – głębia relacji

Warsztaty
2018-08-23 - 2018-08-26
Ciekawość i niepewność. Pragnienie bliskości i obawa przed rozczarowaniem. Dążenie do niezależności i potrzeba kontroli. Zbliżanie się i oddalanie. To wszystko towarzyszy nam w relacjach kobiety i mężczyzny. Najważniejszych relacjach w życiu. Czego pragniemy? O czym nie mówimy? Czego unikamy? Jaką relację chcemy naprawdę stworzyć z najbliższą osobą? Tym właśnie będziemy zajmować się podczas warsztatu „Kobieta i Mężczyzna – głębia relacji”

Osoby (1)

Roma Kaczmarek

Roma Kaczmarek

Trener
Pasjonatka zdrowego, świadomego i holistycznego podejścia do życia. Zafascynowana CUDem, jakim jest człowiek w swojej wielowymiarowości (Ciało, Umysł, Duch). Regularnie praktykuje Gimnastykę Słowiańską Kobiet, która odmieniła jej życie.