LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: Kobieta

Skocz do: Artykuły Wydarzenia

Artykuły (1)

medytacja kawy

Dyptyk 2. Medytacja Kawy

Inspiracje
poniedziałek, 10 września 2018, 22:25
Kubek uśmiecha się aromatem. Łyk kawy przenosi w świat myśli bez towarzystwa świata. W kawie topi się codzienność, rozpuszcza czas w trybie na wczoraj i samołajanie za zaległości jutra. Przeszłość i przyszłość stapiają się białą śmietanką. Taka magia.

Wydarzenia (2)

Magnetyczna Kobieta. W tańcu z energią kobiecą i męską

Magnetyczna Kobieta. W tańcu z energią kobiecą i męską

Warsztaty
2018-09-07 - 2018-09-09
Warsztat weekendowy dla kobiet. NA MAZURACH „Męskość kieruje, kobiecość zaprasza.” David Deida Magnetyczna Kobieta przyciąga innych swoim światłem, które emanuje z jej wnętrza. Inspiruje swoją promienną kobiecością, otwartością i radością a także żywą obecnością i kreatywnością w tworzeniu. W swobodzie tańczy ze swoją kobiecą i męską energią spełniając się w relacji ze sobą i z innymi.
Kobieta i Mężczyzna - głębia relacji

Kobieta i Mężczyzna – głębia relacji

Warsztaty
2018-08-23 - 2018-08-26
Ciekawość i niepewność. Pragnienie bliskości i obawa przed rozczarowaniem. Dążenie do niezależności i potrzeba kontroli. Zbliżanie się i oddalanie. To wszystko towarzyszy nam w relacjach kobiety i mężczyzny. Najważniejszych relacjach w życiu. Czego pragniemy? O czym nie mówimy? Czego unikamy? Jaką relację chcemy naprawdę stworzyć z najbliższą osobą? Tym właśnie będziemy zajmować się podczas warsztatu „Kobieta i Mężczyzna – głębia relacji”