LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: trener biznesu

Skocz do: Artykuły Osoby

Artykuły (5)

O nasionach

O nasionach

Rozwój
wtorek, 17 lipca 2018, 13:22
Kolorowe materiały nie sprawią, że to, co przerabia się na wielodniowych treningach psychologicznych trafi do głowy, serca i w mięśnie przez ekran, w 5 godzin. Nawet za połowę ceny i bez wychodzenia z domu. To GMO. Jest fajne, tanie i bez wysiłku.
O kontakcie

O kontakcie

Rozwój
czwartek, 14 grudnia 2017, 15:43
- Jak ty to robisz? - Ale co? - No że jakoś tak płynie i coraz bardziej ludzie pracują na tym warsztacie... - Nie wiem, jakoś tak, jestem tu...
Pieniądze i motywacja wewnętrzna

Pieniądze i motywacja wewnętrzna

Recenzje
wtorek, 17 lipca 2018, 13:39
Bycie trenerem to naprawdę dobry fach. Część osób wchodzi do branży, ponieważ najzwyczajniej lubi pracować z ludźmi, dzielić się sobą, swoim doświadczeniem, umiejętnościami i wiedzą.
Twoja misja

Twoja misja

Rozwój
wtorek, 17 lipca 2018, 13:37
Powody, dla których wykonuje się zawód trenera, są rozmaite. Można je podzielić generalnie na dwie kategorie. Pierwsza związana jest z osobistymi motywami. Druga dotyczy rzeczywistości zewnętrznej.
Holsityczna Szkoła Trenerów

Holistyczna Szkoła Trenerów

Rozwój
wtorek, 17 lipca 2018, 13:31
Po co Holistyczna Szkoła Trenerów ? Przyjaciel zapytał parę dni temu, co skłoniło mnie do zainicjowania Holistycznej Szkoły Trenerów. Chwilę mi zajęło zrobienie porządku w odpowiedziach, które zaczęły się pojawiać w mojej głowie...

Osoby (30)

Kustosz Małgorzata

Małgorzata Kustosz

Coach, Trener
Certyfikowany trener biznesu, life&team coach, ekspert Insights Discovery™.
Książkiewicz Katarzyna

Katarzyna Książkiewicz

Coach, Trener
Jest trenerem biznesu, trenerem motywacyjnym i coachem. Podczas treningów, wykorzystuje także własne wieloletnie doświadczenie, oparte na realnych przykładach z życia zawodowego.
Kruszewska Eliza

Eliza Kruszewska

Coach, Trener
Certyfikowany coach ICC, trener Extended DISC oraz jeden z kilkunastu coachów w Polsce z certyfikacją Team Coaching International (ICF). Jest praktykiem biznesu z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy dla klientów korporacyjnych.
Krawczyńska-Zaucha Tatiana

Tatiana Krawczyńska-Zaucha

Coach, Trener
Coach ICF, mentor, trener biznesu. Jest doświadczonym menedżerem z wieloletnim stażem zarządzania w międzynarodowych korporacjach.
Kluzek Izabela

Izabela Kluzek

Coach, Trener
Business coach, trener biznesu, mentor. W swojej pracy integruje wiele metod po to, aby jak najskuteczniej przeprowadzić klienta przez proces zmiany wspierając go w realizacji własnych celów i podniesieniu jakości własnego życia.
Kielczyk Izabela

Izabela Kielczyk

Coach, Trener
Psycholog z zamiłowania i z zawodu, psycholog biznesu, coach, trener wyższej kadry menedżerskiej. Łączy wiedzę psychologiczną z doświadczeniem w pracy w biznesie.