LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: joga

Artykuły (18)

Joga a Życie: „O wolności”

Joga a Życie: „O wolności”

Inspiracje
wtorek, 09 listopada 2021, 18:35
Pewnego dnia obudziłam się i z zaciekawieniem zaczęłam pytać: „a co jeśli potrafię?”.
Joga a Życie: Joga a podejmowanie decyzji

Joga a Życie: Joga a podejmowanie decyzji

Inspiracje
wtorek, 28 września 2021, 10:22
Czasem uparcie tkwię w danej sytuacji, zdarzeniu lub relacji, w przeświadczeniu, że dalej nie mogę się ruszyć. Czasem uparcie tkwię w danym zakresie ruchu lub pozycji, w przekonaniu, że tutaj kończą się moje możliwości.
Joga a Życie: O asanach w niewygodzie i akceptacji

Joga a Życie: O asanach w niewygodzie i akceptacji

Inspiracje
piątek, 24 września 2021, 07:11
Każdy, kto dłużej praktykuje jogę ma zarówno swoje ulubione pozycje, oraz takie których chce unikać. Zazwyczaj też wyłania się ulubiona metoda, czy też styl.
Joga a Życie: Przeżywanie emocji

Joga a Życie: Przeżywanie emocji

Inspiracje
sobota, 04 września 2021, 12:39
Widziałam siebie jako osobę, która powinna emanować spokojem, radością i uduchowieniem. Wpoiłam sobie, że taka ma być nauczycielka jogi. Nie pomyślałam, jak może to rzutować na moich uczniów...
Joga a Życie?: Przeżywanie sprzeczności

Joga a Życie: Przeżywanie sprzeczności

Inspiracje
wtorek, 31 sierpnia 2021, 17:05
Czasem słyszę od ludzi przychodzących na zajęcia jogi, że spodziewali się, że to będzie tylko przyjemność i „smyranie” się ruchem. Uśmiecham się wtedy, czasem tylko w duchu…
Joga a Etyka..

Joga i praca z ciałem. Dyptyk etyczny – część II

Rozwój, Inspiracje
czwartek, 18 października 2018, 10:20
Warto. Zadaj sobie – na wstępie – pytanie: czym jest dla mnie szacunek dla mojego ciała? Pomoże Ci to zauważyć, że „masz ciało” i że „Twoje ciało jest Twoje”. Dopiero potem zacznij przeglądać oferty warsztatowe. Dokładnie, uważnie, z rozwagą.

Wydarzenia (22)

Certyfikowany Kurs Mindfulness we Wrocławiu

Certyfikowany Kurs Mindfulness we Wrocławiu

Inne
2018-09-29 - 2018-09-30
Zapraszamy każdego zainteresowanego praktyką uważności na Kurs Mindfulness, certyfikowany przez Mindfulness Association UK, który rozpocznie się we Wrocławiu w dniach 29-30 września 2018r. Zapraszamy do rejestracji i udziału.
Zaczynam Medytować | 3-Dniowy wyjazd

Zaczynam Medytować | 3-Dniowy wyjazd

Warsztaty
2018-09-07 - 2018-09-09
Wiesz już, że medytacja pomaga i jest ważnym narzędziem rozwoju, jednak nie wiesz jak zacząć? „Zaczynam Medytować” to trzy dniowy wyjazd gdzie rozwiejesz swoje wątpliwości i zdobędziesz podstawy do samodzielnej praktyki medytacji.
Letni obóz jogi

Letni obóz jogi

Warsztaty
2018-08-05 - 2018-08-11
Jeśli marzy Ci się wypoczynek w totalnej ciszy, w otoczeniu pięknej natury, z jogą i medytacją i pysznym jedzeniem - zapraszamy do Przystanku Komorze.
Kurs Pogłębionej Praktyki w Sopatowcu 2018 I i II

Kurs Pogłębionej Praktyki w Sopatowcu 2018 I i II

Warsztaty
2018-08-12 - 2018-08-25
Pod koniec sierpnia tradycją już wieloletnią zajmujemy się pogłębianiem praktyki jogicznej. Studiujemy Jogasutry, przyglądamy się ciału, oddechowi, zgłębiamy przepastne przestrzenie naszych umysłów. Nie ma bardziej sprzyjających warunków ku temu, jak Sopatowiec, gdzie dba o nas cisza lasu i troskliwa, karmiąca ręka Gosi Kacner.
Przebudzenie letnie

Przebudzenie letnie

Warsztaty
2018-08-04 - 2018-08-10
STOWARZYSZENIE „U ŹRODŁA” oraz OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE www.tuiteraz.eu; www.u-zrodla.pl zapraszają 4-10 sierpnia na warsztat dla kobiet „PRZEBUDZENIE LETNIE ” HOLISTYCZNA PRACA Z CIAŁEM I DUSZĄ, JOGĄ, TERAPIĄ TAŃCEM, RUCHEM, KRĘGIEM KOBIET I RELAKSACJĄ. PROWADZI: HANNA DARMAS

Osoby (6)

Wojciechowska Justyna

Justyna Wojciechowska

Terapeuta
Jest psychoterapeutką i studentką szkolenia dyplomowego w Instytucie Psychologii Procesu, pracuje pod stałą superwizją dyplomowanych nauczycieli IPP.
Rogala Sylwia

Sylwia Rogala-Marciniak

Coach, Trener
Zawodowo ma wiele ról – jest certyfikowanym nauczycielem mindfulness, ericksonowskim coachem, dyrektorem Festiwalu PROGRESSteron w Łodzi, dyrektorem łódzkiego oddziału Izby Coachingu, trenerem.
Przybyłek Olga

Olga Przybyłek

Terapeuta
Jest psychologiem, psychoterapeutą. Oprócz pomocy psychologicznej zajmuje się również psychoterapią i pracą z ciałem.
Mędrala Sonia

Sonia Mędrala

Coach, Trener
Coach myśli i ciała oraz trener rozwoju osobistego. Pracę z rozwojem zaczęła od siebie, teraz dzieli się tym, co sprawdziła na sobie. Prowadzi gabinety w Krakowie i Wieliczce.
Nowak-Szabat Maria

Maria Nowak-Szabat

Coach, Trener
Psycholog, terapeutka ajurwedyjska, holistyczny coach i trenerka, nauczycielka jogi Sivanandy.
Maciej Wielobób

Maciej Wielobób

Trener
Mąż Agnieszki, tata Tymona, nauczyciel medytacji i jogi, autor 6 książek (7 w drodze). Podczas prowadzonych przez siebie warsztatów i seminariów przekazuje głębię tradycyjnych ścieżek mistycznych.