LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: ciało

Skocz do: Artykuły Wydarzenia

Artykuły (24)

Płynąca z lasami: O CIAŁOODWADZE/Zdjęcie: Magdalena Szczoczarz photography

Płynąca z lasami: O CIAŁOODWADZE

Inspiracje
czwartek, 29 października 2020, 08:43
Ciałozamieszanie, ciałotarganie i ciałoprzepychanie. Ciało ma być takie albo owakie. Do Ciała masz włożyć to albo na Ciało. Wyjąć tego, co chcesz też nie możesz.
Uważność całości: Jak “chowasz” w ciele swój lęk?

Uważność całości: Jak “chowasz” w ciele swój lęk?

Rozwój
czwartek, 15 października 2020, 11:36
Warto poznać zależność między konkretnymi somatycznymi objawami, a nierozładowany lękiem. To pierwszy krok do pomocy sobie, do zaopiekowania się sobą i historią, którą nosimy w ciele.
Sprawdzone na wiedźmie: Ciało...

Sprawdzone na wiedźmie: Ciało...

Inspiracje
wtorek, 29 września 2020, 09:26
Kiedy moje ciało ma się dobrze, ja też mam się dobrze... A może kiedy ja mam się dobrze, moje ciało też ma się dobrze?
Podnieś swoją energię  – w czasach epidemii stresu

Podnieś swoją energię – w czasach epidemii stresu

Rozwój
piątek, 07 sierpnia 2020, 17:06
Harvard Medical School zaleca jogę, medytację i kontrolowane oddychanie, aby lepiej radzić sobie z lękiem przed chorobami, w tym przed COVID19. Jak wszyscy wiemy regularne ćwiczenia wzmacniają odporność organizmu.

Wydarzenia (12)

Ciało, zmysły, radość- 5Rytmów® na Mazurach

Ciało, zmysły, radość- 5Rytmów® na Mazurach

Warsztaty
2018-07-22 - 2018-07-28
Będziemy tańczyć, będziemy pysznie jeść, będziemy pływać w jeziorach i przydomowym stawie, będziemy tarzać się w trawie, będziemy patrzeć w niebo, będziemy wąchać kwiaty i chodzić po lesie, będziemy słuchać świerszczy, będziemy milczeć 24 h, BĘDZIEMY UCZYĆ SIĘ- WCHODZIĆ W TO NA 100%.
Zatańcz siebie

Zatańcz siebie

Warsztaty
2018-06-15
Ciało- Oddech- Ruch- Rytm. Stawiasz stopy, bierzesz oddech, robisz krok, słuchasz ciała, jego szeptów, jego krzyków i podążasz za nim. Kształty, sekwencje, historie, smutki, radości, złości.... zaczynają przemawiać. A Ty "puszczasz" głowę , zanurzasz się w Twoją cielistość, bicie serca i wyrażasz się poprzez ruch- Tańczysz SIEBIE.
Przez DOTYK do serca. Warsztat dla dwojga

Przez DOTYK do serca. Warsztat dla dwojga.

Warsztaty
2018-05-12
Dotyk to niezwykle piękny i prosty klucz do zadowolenia, poczucia bezpieczeństwa i bliskości. Bliskości z poznaniem i poszanowaniem swoich granic i granic drugiej osoby.
Warsztat obudź i usłysz swoje ciało!

Warsztat obudź i usłysz swoje ciało!

Warsztaty
2018-05-16 - 2018-05-20
Gimnastyka Słowiańska oraz warsztaty integracji ciała, duszy i umysłu, na których rozwiniesz umiejętności kontaktu ze swoją wewnętrzną mocą, by poprzez nią wyjść do świata zewnętrznego taką, jaką jesteś z głębią swoich pragnień i żyć w rzeczywistości, która jest zgodna z wzorcami twojej duszy.
Szkolenie: Ciało jako scena (nie)świadomości

Szkolenie: Ciało jako scena (nie)świadomości

Inne
2018-10-06 - 2019-06-30
„Choroba prowadzi nas do tego czego nie przeżywamy, co zdysocjowane, czego nie chcemy przyjąć do wiadomości. Prowadzi nas do naszego cienia. Choroba może być próbą samouzdrowienia, ponieważ może nas chronić przed ostateczną destabilizacją, która wystąpiłaby gdybyśmy się zamknęli na głębiej leżący proces.” (Jager W., 2007)