LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: taniec

Artykuły (10)

Fot. Marta Ankierstejn-Wegier, Projekt „Po-łaczenia”

Taniec: Improwizacja codzienna

Inspiracje
czwartek, 02 czerwca 2022, 14:39
Uwielbiam chwilę, kiedy poruszam się w mieście po uliczkach albo na wsi po drogach, nie mając zadania do wykonania. Wtedy kierunek mojego ruchu może powstawać w trakcie chodzenia...
Ritual Trance Dance

Ritual Trance Dance

Inspiracje
sobota, 17 listopada 2018, 11:01
Jak łączyć się z własnym wnętrzem przez taniec transowy? Poznaj moc Ritual Trance Dance.
Relacja z Warsztatów Wojownik/Wojowniczka.Wytańcz to!

Relacja Doroty Komasa z Warsztatów Wojownik/Wojowniczka.Wytańcz to!

Recenzje
wtorek, 17 lipca 2018, 12:53
Wspólnie połączyłyśmy siły, tworząc 6 godzinny warsztat łączący ruch, taniec, świadomość, oddech, głos, dźwięk, muzykę na żywo, intuicję i umysł, wizualizację i rysunek. Całość połączona w cyklu 4 spotkań na każdą porę roku.

Wydarzenia (26)

BUTOH - Noworoczny Warsztat Tańca / New Year’s Dance Workshop

BUTOH - Noworoczny Warsztat Tańca / New Year’s Dance Workshop

Warsztaty
2022-12-28 - 2023-01-01
Zapraszamy na 5 dni doświadczeń 3 japońskich technik pracy ze świadomością ciała-umysłu: * Butoh - taniec 'nowoczesny' (3 h dziennie), * Aikishintaiso - gimnastyka energetyczna aikido (1,5 h dziennie), * Zazen - medytacja Zen (1,5 h dziennie).
CIAŁO_KSZTAŁTY // MOVING SHAPES LETNI PLENER TAŃCA

CIAŁO_KSZTAŁTY // MOVING SHAPES LETNI PLENER TAŃCA

Warsztaty
2022-07-11 - 2022-07-17
Jako PRACOWNIA TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO pragniemy zaprosić Cię na tygodniową praktykę zagłębiania się w sztukę tańca, ruchu, oddechu, uważności ciała i wszystkiego tego co składa się na całokształt // ciało_kształt tańca współczesnego.
ŚwiatłoCienie - performance taneczny

ŚwiatłoCienie - performance taneczny

Inne
2021-08-28
Zapraszamy serdecznie w ostatni weekend sierpnia na wielowymiarowe spotkanie taneczne: performance z projekcją wizualną i muzyką na żywo oraz krótkie warsztaty.
ŚNIENIE/Obraz Kobiety - performance taneczny

ŚNIENIE/Obraz Kobiety - performance taneczny

Inne
2021-08-07
Zapraszamy serdecznie w pierwszy weekend sierpnia na wielowymiarowe spotkanie taneczne: performance z projekcją wizualną i muzyką na żywo oraz krótkie warsztaty.
Miedzy Niebem a Ziemią

Miedzy Niebem a Ziemią

Warsztaty
2020-09-26 - 2020-09-27
Najnowszy warsztat z cyklu ZASTOSOWANIE TAŃCÓW W KRĘGU i elementów terapii tańcem i ruchem w pracy grupowej. Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym przez ruch i taniec, a także dla terapeutów, pedagogów, coachów i trenerów. Tym razem będziemy tańczyć pochodzące z różnych kultur, a tańczone w kręgu, tańce łączące motywy nieba i ziemi.

Osoby (2)

Krzysztof Jerzak

Krzysztof Jerzak

Tancerz Butoh, choreograf. aikidoka. W 1987 rozpoczął trening Aikido, a od 2003 naucza prowadząc regularne zajęcia. Obecnie posiada stopień mistrzowski 4 dan. Jest założycielem i nauczycielem Krakowskiej Akademii Aikido Kobayashi Hirokazu.
Dorota Komasa

Dorota Komasa

Trener
pedagożka, Instruktorka Improwizacji Tańca, Symboliki Ciała oraz Eksperymentalnego Teatru Tańca wg.metody Detlefa Kapperta.