LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: warsztaty

Artykuły (30)

Holistyczne Szkice Trenerskie: Scenariusz czy improwizacja?

Holistyczne Szkice Trenerskie: Scenariusz czy improwizacja?

Rozwój
czwartek, 07 października 2021, 21:17
Scenariusz. Improwizacja. I to i to. Żadne z powyższych. Trochę tego, trochę tego. Improwizacja na scenariuszu. Scenariusz z improwizowanych elementów. Nie wiem. Jestem pewien. Zobaczymy. Oni mi pokażą co robić...
Holistyczne Szkice Trenerskie: O wszechmocnym.

Holistyczne Szkice Trenerskie: O wszechmocnym.

Rozwój
sobota, 04 września 2021, 12:13
Czy prowadzący ma jakieś szanse na przeciągnięcie grupy na swoją stronę? Czy w ogóle warto rozważać pracę z grupą w ten sposób ? Jak miałby sprawić by przyjęto jego perspektywę? Czy to w ogóle jest jego rola? Czy o to chodzi w prowadzeniu warsztatów?
Holistyczne Szkice Trenerskie: O strukturze.

Holistyczne Szkice Trenerskie: O strukturze.

Rozwój
czwartek, 26 sierpnia 2021, 19:43
Struktura jest oparciem. Rezygnacja z niej i praca na procesie to dobry pomysł pod kilkoma warunkami. Kiedy ludzie tracą oparcie w strukturze, emocję są pewne.
Holistyczne Szkice Trenerskie: O wystarczaniu.

Holistyczne Szkice Trenerskie: O wystarczaniu.

Rozwój
czwartek, 26 sierpnia 2021, 19:34
Grupy wciąż pokazują mi, że to co mam do robienia, to odpowiadać na ich potrzeby, nie przesadzać, podążać, uwzględniać. Jednocześnie poszukują algorytmu na najlepsze, doskonałe, skończone, idealne, przynajmniej tak długo, dopóki się od tego nie uwolnią...

Wydarzenia (205)

CZUJĄCE SERCE – warsztat i Ceremonia Movement Medicine i pracy z ciałem

CZUJĄCE SERCE – warsztat i Ceremonia Movement Medicine i pracy z ciałem

Warsztaty
2022-08-12 - 2022-08-15
Spotkajmy się w przestrzeni Czującego Serca siła grupy, moc procesów transformacyjnych Movement Medicine, przestrzeń na pracę z Ciałem i słuchanie. Czasem to początek nowej historii. Czasem to kolejny krok głębiej, dalej – bliżej. Początek historii Twojego Serca które potrzebuje wyrażać to co czuje. Teraz.
8-10 paź | Kurs Masażu

8-10 paź | Kurs Masażu

Warsztaty
2021-10-08 - 2021-10-10
Zapraszam na kolejną edycję pierwszego poziomu mojego autorskiego kursu „Dotyk Wewnętrznej Ciszy”.
HST logo ogólne

Holistyczna Szkoła Trenerów XVII edycja Łódź

Inne
2021-12-01 - 2023-03-12
Zapraszamy do udziału w projekcie edukacyjno-rozwojowym Holistyczna Szkoła Trenerów. Udział w Holistycznej Szkole Trenerów to możliwość rozwoju osobistego i sprawdzone, solidne przygotowanie merytoryczne do pracy z grupami. Holistyczna oznacza dla nas pełna, cała, wieloaspektowa, wszechstronna.

Osoby (36)

Wrona Renata

Renata Wrona

Coach, Trener
Life & Business coach z międzynarodową akredytacją ACC ICF, trenerka rozwoju osobistego, trenerka biznesu, PR manager.
Woźniak-Faliszewska Beata

Beata Woźniak-Faliszewska

Coach, Terapeuta
Psychoterapeuta, socjoterapeuta, coach ICC. Posiada 27-letnie doświadczenie zawodowe, m.in. w zakresie psychoterapii, socjoterapii, psychoprofilaktyki, dramy, szkoleń i warsztatów.
Szypuła Joanna

Joanna Szypuła

Coach, Trener
Jest trenerką rozwoju osobistego, terapeutką, coachem i facylitatorką Horse Assisted Education – spotkań rozwojowych z udziałem koni. Stworzyła program rozwoju osobistego „Coaching i koń”.
Sypniewska Małgorzata

Małgorzata Sypniewska

Coach, Terapeuta, Trener
Psycholog i prawnik. Doświadczona coach, trener rozwoju osobistego oraz zawodowego, asesor w zaawansowanych procesach rekrutacyjnych.
Stelmach Joanna

Joanna Stelmach

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta. Poza poradnictwem indywidualnym jej praktyka zawodowa obejmuje także prowadzenie treningów grupowych, m.in. komunikacji, asertywności, warsztaty dotyczące budowania poczucia własnej wartości, rozwiązywania konfliktów.
Stanowska Aneta

Aneta Stanowska

Coach
Coach. Od ponad 5 lat pomaga klientom w zwiększeniu efektywności ich działań i stawania się lepszą wersją samego siebie. Uczy, jak polubić siebie, wzmacniać relacje, wykazywać postawę asertywną, lepiej się komunikować i realizować marzenia.