LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: sens

Skocz do: Artykuły

Artykuły (6)

medytacja kawy

Dyptyk 2. Medytacja Kawy

Inspiracje
poniedziałek, 10 września 2018, 22:25
Kubek uśmiecha się aromatem. Łyk kawy przenosi w świat myśli bez towarzystwa świata. W kawie topi się codzienność, rozpuszcza czas w trybie na wczoraj i samołajanie za zaległości jutra. Przeszłość i przyszłość stapiają się białą śmietanką. Taka magia.
Alicja Kira droga i znaczenie

El camino es la meta, czyli wędrówka do Santiago de Compostela

Inspiracje
czwartek, 25 października 2018, 12:27
Wędrówka...? Nadając jej taki właśnie a nie inny kierunek, w stronę „pola gwiazd”, uświadomiłam sobie tylko mocniej, że ona trwa przez cały czas. Coś się wyłania, potem dopełnia i otwiera przestrzeń nowemu. Początek i koniec...
Mój SENS, czyli o motywacji do działania

Mój SENS, czyli o motywacji do działania

Inspiracje
wtorek, 17 lipca 2018, 13:12
Szerszy kontekst, holistyczne ujęcie to właśnie to, co ułatwia przetrwania tych trudnych chwil. Kiedy widzisz obraz całości, a na jego tle te „drobne” kłopoty, zmienia się optyka.
Wyprawa Rozwojowa Sahara - zdjęcie nr 31

Bądź poszukiwaczem

Rozwój
czwartek, 22 lutego 2018, 23:44
Być świadomym możliwości jakie daje poszukiwanie to być na drodze poznania. Wyjdź na zewnątrz, wyrusz w podróż, zacznij poszukiwać. Bądź poszukiwaczem.
Sens

O sensie

Rozwój
piątek, 08 grudnia 2017, 01:27
"Cierpienie jest na pewno rodzajem sensu. Bezsens nie boli. Bezsens jest obojętnością". To słowa Anny Kamieńskiej, która sama przeszła metamorfozę, a nawet metanoję, czyli nawrócenie lub lepiej zrozumienie sensu.