LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: dzieci

Artykuły (6)

życie w niedosycie

Życie w niedosycie

Inspiracje
czwartek, 25 października 2018, 12:13
Podejmujemy decyzję w momencie doświadczenia. Potem jest już inna chwila. Jesteśmy ludźmi, nie robotami. Ulegamy i nie ulegamy. Poddajemy się, błądzimy. Trwamy. Uczymy się. Ma to w sobie piękno. To właśnie cały urok człowieczeństwa.
W wakacje napisz bajkę ze swoim dzieckiem!

W wakacje napisz bajkę ze swoim dzieckiem!

Inspiracje
wtorek, 17 lipca 2018, 12:42
Opowieść może mieć siłę twórczą lub niszczącą. Całe nasze życie składa się z opowieści. Jedne opowiadają nam inni, inne to my opowiadamy innym, ale najważniejsze są te opowieści, które opowiadamy sobie samym.
Śnieg i ukulele

Śnieg i ukulele

Inspiracje
piątek, 04 maja 2018, 12:39
Gdy wychodziliśmy z Rozalką na rower z półki, gdzie trzymamy kask, czapki i szaliki wypadła zimowa rękawiczka. Dziewczynka od razu ją założyła i spojrzała na mnie błagalnie "tata, proszę, śnieg, okej?". I jak tu córce odmówić?
Matka i dziecko - czarno-białe

Wystarczająco Dobra Matka

Rozwój
środa, 24 stycznia 2018, 16:38
Jako matka 4-ro i pół latka przeszłam przez etap bycia laktoterrorystką, fanatyczką BLW, aż doszliśmy wspólnie do etapu, w którym na kolację serwuję makaron z masłem i solą i cieszę się tym.

Wydarzenia (2)

Zima Leśnych Rodzin

Zima Leśnych Rodzin

Warsztaty
2018-02-20 - 2018-02-25
Zima Leśnych Rodzin Pracownia Edukacji Żywej zaprasza rodziców z dziećmi na spotkania Kręgu Leśnych Rodzin. Tym razem w Sopotni Wielkiej w Beskidzie Żywieckim. Po raz pierwszy ZIMĄ!

Osoby (8)

Wyląg Jadwiga

Jadwiga Wyląg

Terapeuta
Psycholog dziecięcy, certyfikowany psychoterapeuta. Oferuje pomoc psychologiczną dzieciom i osobom dorosłym.
Wieczorek-Małecka Katarzyna

Katarzyna Wieczorek-Małecka

Coach, Terapeuta
Z wykształcenia i pasji jest psychologiem oraz pedagogiem, specjalizuje się w psychologii dziecięcej i osób dorosłych. Dodatkowo z praktyki jest również coachem.
Tynkiewicz-Hinz Anna

Anna Tynkiewicz-Hinz

Terapeuta
Psycholog, socjoterapeuta, terapeuta pedagogiczny, pedagog resocjalizacyjny i logopeda. Zajmuje się konsultacjami, analizą i leczeniem różnorodnych zaburzeń oraz deficytów występujących u dzieci, młodzieży i dorosłych.
Śmiłowicz-Osińska Agata

Agata Śmiłowicz-Osińska

Terapeuta
Jest psychologiem, psychoterapeutą poznawczo- behawioralnym w trakcie certyfikacji, diagnostą, specjalistą w zakresie zaburzeń ze spektrum autyzmu.
Skrętkowska Sonia

Sonia Skrętkowska

Terapeuta
Psychoterapeuta. Jest w trakcie studiów podyplomowych w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Katowicach.
Przytulska Renata

Renata Przytulska

Terapeuta
Jest psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Nie tylko udziela pomocy psychologicznej dzieciom i młodzieży, ale współpracuje z rodzicami w zakresie psychoedukacji i poradnictwa.