LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: miłość

Skocz do: Artykuły Wydarzenia

Artykuły (5)

Buddyjscy Nauczyciele: Czysta Miłość

Buddyjscy Nauczyciele: Czysta Miłość

Inspiracje
piątek, 11 lutego 2022, 18:02
Istnieje czysta miłość i nieczysta miłość. Różnica polega na zaborczości lub uwolnieniu. Czysta miłość jest źródłem trwałego szczęścia.
Sprawdzone na wiedźmie: Drzewo MIŁOŚCI

Sprawdzone na wiedźmie: Drzewo MIŁOŚCI

Inspiracje
środa, 11 listopada 2020, 19:04
Jesienne spacery to dla mnie piękny inspirujący czas. Słysząc jak szeleszczą pod moimi stopami cudne w swych kolorach, jesienne liście, zastanawiałam się ostatnio, jak oprócz zwykłego użycia ich jako zasuszonych zakładek do książek, mogę je wykorzystać...
On i Ona Dobrze Ustawieni: NASZA MIŁOŚĆ

On i Ona Dobrze Ustawieni: NASZA MIŁOŚĆ

Rozwój
wtorek, 13 października 2020, 20:25
I choć byś zakleła świat słowem, obrazem, kajdanami strachu. A ja zaczarował bym rzeczywistość całą swoją mocą od Ojca daną mi tu na Ziemi. I choćbyśmy sprzeniewierzyli się naszym duszom..
Kocham siebie więc...

Kocham siebie więc...

Inspiracje
czwartek, 22 lutego 2018, 16:25
Marzę, aby naszym językiem komunikacji była miłość. Chęć zrozumienia, a nie krytykowania (dla krytyki, ustalenia racji, hierarchii). Chęć spotkania, połączenia i szacunku.

Wydarzenia (2)

Kocham siebie więc...

Wyzwanie. Kocham siebie, więc...

Inne
2018-02-14 - 2019-02-14
Od dziś, przez kolejny tydzień (może dłużej) zapraszam Cię do wyzwania z okazji "Walentynek". Dla kogo? Niezależnie czy jesteś singlem/singielką, żoną/mężem, partnerem/partnerką. Płeć i wiek nie mają znaczenia :) Gdzie? Niezależnie od tego gdzie mieszkasz, jak często masz dostęp do internetu, możesz wziąć w tym dział. Inwestycja? Free, choć liczyć tu możesz swój czas i energię poświęconą na zrobienie dla siebie czegoś.
Mity miłości - wykład

Mity miłości - wykład

Inne
2018-02-13
Zapraszamy na walentynkowy wykład dr hab. Mirosława Piróga o mitach, które rządzą miłością. Według psychologii głębi mit to nie opowieść o wydarzeniach, które nigdy nie miały miejsca, jest natomiast sposobem, w jaki nasza dusza wypowiada się o tym, co dla niej najważniejsze.