LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: praca z oddechem

Artykuły (10)

Sześć tysięcy kroków

Sześć tysięcy kroków

Inspiracje
wtorek, 09 listopada 2021, 18:53
Plan był prosty. Idziemy na spacer po dzienną porcję kroków, a potem robimy sesję. Temat jest. Oj, jak bardzo jest. Hodowany pod przykrywką już od paru dni, może tygodni. Podziałamy.
Ja. Całość. Medytacja oddechu

Ja. Całość. Medytacja oddechu

Rozwój
niedziela, 15 listopada 2020, 21:13
Usiądź wygodnie na fotelu lub krześle. Stopy połóż na ziemi. Wyprostuj plecy. Ręce połóż swobodnie na udach. Podaruj sobie chwilę na to, by poobserwować, jak oddychasz. Jak oddycha Twoje ciało.
Oddech na stres

Oddech na stres

Inspiracje
czwartek, 09 maja 2019, 20:23
Stres jest doskonałym mechanizmem biologicznym. Dzięki niemu nasi zwierzęcy przodkowie mogli przeżyć w pełnym niebezpieczeństw świecie. Działa szybciej od myśli, w ułamku sekundy ocenia zagrożenie i momentalnie przygotowuje do niego nasze ciało.
Potrzebujemy oddechu. Przekonania

Potrzebujemy oddechu. Przekonania

Rozwój
środa, 13 lutego 2019, 12:32
Na fali łagodnego oddechu wchodzimy w to, co w naszym życiu zatrzymane. W te sytuacje, w których doświadczamy trudności. Zanurzamy się w nie i spotykamy się ze swoimi przekonaniami i emocjami.
Potrzebujemy oddechu

Potrzebujemy oddechu

Rozwój
piątek, 15 lutego 2019, 13:35
Potrzebujemy oddechu, aby dostarczyć tlen do wewnętrznego spalania i wytwarzania energii życiowej. Im głębiej oddychamy, tym więcej mamy energii w sobie.

Galerie (1)

Wydarzenia (4)

Cisza. Oddech. I ty.

Cisza. Oddech. I ty.

Warsztaty
2021-10-06 - 2021-10-10
W ciszy i w świadomym oddechu docieramy do naszego głębokiego, prawdziwego ja. Słyszymy nasze serce. Łączymy się z Esencją, z Duszą, ze Źródłem.
Zatańcz siebie

Zatańcz siebie

Warsztaty
2018-06-15
Ciało- Oddech- Ruch- Rytm. Stawiasz stopy, bierzesz oddech, robisz krok, słuchasz ciała, jego szeptów, jego krzyków i podążasz za nim. Kształty, sekwencje, historie, smutki, radości, złości.... zaczynają przemawiać. A Ty "puszczasz" głowę , zanurzasz się w Twoją cielistość, bicie serca i wyrażasz się poprzez ruch- Tańczysz SIEBIE.
Sesje oddechu Breatheart w Krakowie. Cel charytatywny

Sesje oddechu Breatheart w Krakowie. Cel charytatywny

Warsztaty
2018-04-05 - 2018-04-06
Zapraszamy na Sesje Oddechu. Breatheart. W dniach 5 i 6 kwietnia mamy 18 miejsc na indywidualne sesje oddechu, które będą prowadzone przez Praktyków Oddechu. z 300 godzinnym doświadczeniem w metodzie. Ten dobrze przygotowany zespół zapewni Ci bezpieczną podróż wewnętrzną w Twoim oddechu. Każda sesja trwa 2 h.