LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: trening interpersonalny

Artykuły (3)

Holsityczna Szkoła Trenerów

Holistyczna Szkoła Trenerów

Rozwój
wtorek, 17 lipca 2018, 13:31
Po co Holistyczna Szkoła Trenerów ? Przyjaciel zapytał parę dni temu, co skłoniło mnie do zainicjowania Holistycznej Szkoły Trenerów. Chwilę mi zajęło zrobienie porządku w odpowiedziach, które zaczęły się pojawiać w mojej głowie...

Wydarzenia (2)

HST logo ogólne

Holistyczna Szkoła Trenerów Katowice Listopad 2018

Inne
2018-11-28 - 2019-11-30
Zapraszamy do udziału w projekcie edukacyjno rozwojowym Holistyczna Szkoła Trenerów. Udział w Holistycznej Szkole Trenerów to możliwość rozwoju osobistego i sprawdzone, solidne przygotowanie merytoryczne do pracy z grupami. Holistycznie oznacza dla nas całościowo, z każdej strony.
Trening uważności w relacjach

Trening uważności w relacjach

Warsztaty
2018-07-03 - 2018-07-08
Celem treningu uważności jest pogłębienie rozumienia siebie w relacjach z innymi ludźmi, sobą samym i światem. Dzięki temu treningowi zobaczysz się w lustrze świadomości innych ludzi, uzyskasz wgląd w to, czego sam nie jesteś w stanie zobaczyć, skupiając się na codziennym życiu. Na treningu zetkniesz się z tą częścią Ciebie, która domaga się uwagi, a na co dzień dostaje jej zbyt mało. Poznasz więc siebie lepiej, uzyskasz wskazówki pomagające zmniejszyć codzienne trudności w kontakcie ze sobą i z innymi.

Osoby (10)

Książkiewicz Katarzyna

Katarzyna Książkiewicz

Coach, Trener
Jest trenerem biznesu, trenerem motywacyjnym i coachem. Podczas treningów, wykorzystuje także własne wieloletnie doświadczenie, oparte na realnych przykładach z życia zawodowego.
Krzysztoń Barbara

Barbara Krzysztoń

Terapeuta
Certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, psycholog, pedagog. Ma ponad 19-letnią praktykę diagnostyczną i terapeutyczną w pracy zarówno z osobami dorosłymi, jak również dziećmi i młodzieżą.
Konopka Patrycja

Patrycja Konopka

Terapeuta
Jest psychologiem, psychoterapeutą poznawczo- behawioralnym w trakcie certyfikacji.
Kołacińska Agata

Agata Kołacińska

Terapeuta, Trener
Psycholog, psychoterapeuta. Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Psychologia jest jej wielką miłością i pasją, dzięki temu wykonuje swój zawód z ogromną radością i czerpie z niego dużo życiowej satysfakcji.
Klasik Magdalena

Magdalena Klasik

Terapeuta
Jest psychologiem klinicznym, z I stopniem specjalizacji, certyfikowanym psychoterapeutą SNP PTP. Prowadzi własny gabinet terapeutyczny w Katowicach.
Czarnacka Barbara 2

Barbara Czarnacka

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta Gestalt z długoletnim doświadczeniem zawodowym.