LifeFree.pl

Wyniki dla tagu: uważność

Artykuły (28)

Sprawdzone na wiedźmie: Po co nam UWAŻNOŚĆ?

Sprawdzone na wiedźmie: Po co nam UWAŻNOŚĆ?

Inspiracje
środa, 11 listopada 2020, 20:08
Jeśli to, co dzieje się teraz ,wpływa na to co dzieje się potem, to czyż nie warto od czasu do czasu rozejrzeć wokół, żeby mieć nieco pełniejszy kontakt z tym co się dzieje?
Dotknięcie

Dotknięcie

Rozwój
sobota, 07 listopada 2020, 20:39
Gdy mam do obejrzenia pokaz, polegający na tym, że zaraz przewróci się kilka tysięcy klocków domina, jestem bardzo zainteresowany i podekscytowany tym, co się za chwilę stanie. Czy jednak zwrócę uwagę na palec, który dotknął pierwszego z nich?
Powstałem z ogromnej miłości

Powstałem z ogromnej miłości

Rozwój
sobota, 07 listopada 2020, 20:08
Powstałem z ogromnej miłości, najpiękniejszej i najprawdziwszej. Mam w sobie jej smak i tęsknotę, by przeżyć ten czas jeszcze raz, świadomie, z uważnością.
Świadomy dotyk

Świadomy dotyk

Rozwój
poniedziałek, 20 maja 2019, 02:05
Dotyk odgrywa ogromną rolę w naszym życiu. Każdy z nas odczuwa potrzebę dotykania i bycia dotykanym. Dzieci pozbawione fizycznego kontaktu ze swoimi opiekunami nie mogą prawidłowo się rozwijać zarówno na poziomie fizycznym jak i emocjonalnym.
Po co nam uważność poprzez ciało?

Po co nam uważność poprzez ciało?

Rozwój
środa, 24 kwietnia 2019, 19:01
Uważność - pojęcie ostatnio bardzo popularne, wręcz modne, w rozwoju osobistym odmieniane przez chyba wszystkie przypadki, a jednocześnie nie tracące przez to nic ze swojej jakości.
Uważność a świadomość ciała

Uważność a świadomość ciała

Rozwój
środa, 24 kwietnia 2019, 18:56
Zwrócenie się ku uważności to jeden ze sposobów na nawiązanie kontaktu z mózgiem emocjonalnym, o którym wspominałam w poprzednim wpisie.

Galerie (1)

Wydarzenia (4)

Magnetyczna Kobieta. W tańcu z energią kobiecą i męską

Magnetyczna Kobieta. W tańcu z energią kobiecą i męską

Warsztaty
2018-09-07 - 2018-09-09
Warsztat weekendowy dla kobiet. NA MAZURACH „Męskość kieruje, kobiecość zaprasza.” David Deida Magnetyczna Kobieta przyciąga innych swoim światłem, które emanuje z jej wnętrza. Inspiruje swoją promienną kobiecością, otwartością i radością a także żywą obecnością i kreatywnością w tworzeniu. W swobodzie tańczy ze swoją kobiecą i męską energią spełniając się w relacji ze sobą i z innymi.
Warsztaty uważności – Pustynia i oaza w mieście

Warsztaty uważności – Pustynia i oaza w mieście

Warsztaty
2018-04-06 - 2018-09-06
Coraz częściej skarżymy się na stresującą pracę, przemęczenie i przeciążenie niemalże w każdej z dziecin życia. Innym z nas doskwiera monotonia i nuda. Wielu osobom towarzyszy myśl: „na nic nie mam czasu”, „nie znoszę mojej pracy”, „znowu zaczyna się dzień”. Rośnie w nas paląca potrzeba ulgi i poprawy jakości życia. A co jeśli nuda, monotonia i stres nie istnieje? A jest co najwyżej brak uważności?
Trening uważności w relacjach

Trening uważności w relacjach

Warsztaty
2018-07-03 - 2018-07-08
Celem treningu uważności jest pogłębienie rozumienia siebie w relacjach z innymi ludźmi, sobą samym i światem. Dzięki temu treningowi zobaczysz się w lustrze świadomości innych ludzi, uzyskasz wgląd w to, czego sam nie jesteś w stanie zobaczyć, skupiając się na codziennym życiu. Na treningu zetkniesz się z tą częścią Ciebie, która domaga się uwagi, a na co dzień dostaje jej zbyt mało. Poznasz więc siebie lepiej, uzyskasz wskazówki pomagające zmniejszyć codzienne trudności w kontakcie ze sobą i z innymi.

Osoby (1)

Adam J

Adam Janik

Trener
Pracuje jako kierownik projektów oraz trener wewnętrzny w globalnej firmie przemysłowej. Z wykształcenia inżynier. Absolwent Studiów Technik Relaksacyjnych na AWF we Wrocławiu.